×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Przegrana OSiRu Komprachcice

OSiR Komprachcice przegrał z rezerwami ekstraklasowego Zagłębia Lubin. Mecz dobrze rozpoczął się dla gości. W 12. min zawodnicy z Komprachcic prowadzili 8-4 i prezentowali się przyzwoicie. Do końca pierwszej połowy niestety spisywali się już znacznie słabiej zdobywając w 18 minut zaledwie cztery bramki.
 
W drugiej odsłonie ekipa OSiR-u straty zaczęła zmniejszać od 45. min. Wtedy było 23-20 dla gospodarzy, ale nasi zawodnicy doprowadzili do remisu 24-24 (52. min). Końcówka należała już jednak do drużyny z Lubi­na. - Nie zagraliśmy źle - analizował szkoleniowiec OSiR-u Bartłomiej Jasiówka. - Nie popełniliśmy wielu błędów, ale jakoś chyba brakowało nam trochę mocy. Momentami sprawialiśmy wrażenie ospałych na parkiecie. Szkoda, bo wcale nie musieliśmy przegrać.
 
Zagłębie II Lubin - OSIR Komprach­cice 30-27 (15-12)
 
OSiR: Jarosz - Tracz 4, Wiśnio­wie­­cki 2, T. Juros 2, Miś, Niedzielski 1, Kochanek, R. Bus 2, Ungier 8, Marcy­niuk 7, Gwóźdź 1.
Trener Bartłomiej Ja­sió­wka.
 
W tabeli po sześciu kolejkach w gronie 14 drużyn prowadzą z kompletem 12 punktów ŚKPR Świdnica i AZS Zielona Góra. OSiR jest na 7. pozycji z dorobkiem sześciu punktów. Orlik jest jedenasty i ma cztery punkty. Za nim są trzy ekipy z dwoma "oczkami": Sparta Oborniki Wielkopolskie, Astra Nowa Sól i Bór Oborniki Śląskie.
 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski