×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                    

VI Jarmark Bożonarodzeniowy

VI Jarmark Bożonarodzeniowy dobiegł końca. Na wspaniale przygotowanej hali OSiR goście bawili się doskonale oglądając występy dzieci z przedszkoli i szkół a potem gimnazjalistów. W korytarzach gimnazjum ulokowali się na straganach wystawcy sprzedający świąteczne towary. Pobyt można było sobie dodatkowo osłodzić, a to za sprawą rodziców z gimnazjum, którzy przygotowali wspaniałe pyszności w postaci smakowitych ciast własnej produkcji. Bardzo wysmakowany był też występ artystów z SOK wraz z zespołem Attonare. Naprawdę pięknie zaśpiewali. Po tych występach nastąpiła niespodzianka dla publiczności i wystąpił zespół samorządowców gminnych z wójtem Leonardem Pietruszką na czele. Kto nie widział tego występu, niech wie, że wiele stracił. Kabaret Ługi-Bugi występujący po samorządowcach dowalał jak zwykle każdemu, nie oszczędzał nikogo. Zrobił to jednak tak, że nikt się nie obrażał a śmiechu było, co niemiara. Na koniec jarmarku wystąpiła gwiazda wieczoru, zespół Pieśni i Tańca „Opole”. Ten perfekcyjny, kolorowy, rozśpiewany i roztańczony występ na długo zapadnie w naszej pamięci. Piękne ludowe stroje i uśmiech na twarzach to wizytówka zespołu.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Forum dla Gminy Komprachcice za tę wspaniałą imprezę, a darczyńcom, wolontariuszom, pracownikom technicznym za pomoc w organizacji. Duże brawa dla publiczności za liczne przybycie – dziękujemy.

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski