×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Finałowa runda

Zakończenie roku kalendarzowego obfituje w wydarzenia sportowe i nie inaczej jest w judo. Zawodnicy sekcji judo Komprachcice, w skład której wchodzą m.in uczniowie PSP w Komprachcicach, PSP w Domecku, PSP 9 w Opolu i Gimnazjum Plastycznego w Opolu wystartowali w ostatniej rundzie serii turniejów judo organizowanych w Opolu - "International Judo Workshop for children". Startująca grupa judoków z klas IV-VI po raz pierwszy walczyła w składzie poszerzonym o uczniów trenujących judo w klasach III.

Większość startujących dzieci zdobyła medale, część po zaciętych walkach miejsca tuż za podium. Poza wynikami dumą napawa także fakt, że startująca grupa jest coraz liczniejsza, a sekcja judo Komprachcice chodź najmłodsza i najświeższa na sportowej mapie jest już widoczna.

Oto wyniki i skład zespołu startującego w sobotnich zawodach judo:

Klasa III – Dawid Zabłocki III miejsce, Katarzyna Plewa III miejsce, Nina Głąb III miejsce, Emilia Jurek IV miejsce, Martyna Sobków V miejsce, Zuzanna Sobków V miejsce, Julianna Leja V miejsce.

Klasy IV-VI i starsze – Fabian Grzyszczok I miejsce, Zuzanna Tofil II miejsce, Jakub Burnetko II miejsce, Agnieszka Smolin II miejsce, Mateusz Leja III miejsce, Damian Urzędowski IV miejsce, Oliwia Baron IV miejsce, Maja Skiba IV miejsce.

                                                                                                                                            

 

Trenerka Beata Śmieja

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski