×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Awans siatkarek Sukcesu Komprachcice

Zakończyła się pierwsza runda Mistrzostw Województwa Opolskiego młodziczek w piłce siatkowej. Dobrze na tym etapie zaprezentowała się drużyna Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sukces” Komprachcice, która uzyskała awans do kolejnej fazy rozgrywek.

W pierwszym etapie drużyna z Komprachcic zajęła drugie miejsce w rywalizacji z zespołami: MMKS I Kędzierzyn-Koźle oraz ECO AZS Uni II Opole. W drugiej rundzie zawodniczki z Komprachcic zmierzą się z ECO AZS Uni I Opole oraz UKS Jedynką Kluczbork. W tej fazie mistrzostw drużyny będą ponownie rywalizowały w trzydrużynowych grupach, z których dwa pierwsze zespoły awansują do najlepszej szóstki województwa. Pierwszy turniej zostanie rozegrany 22 stycznia o godz. 10.00 w Komprachcicach. Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki.

W dotychczasowych meczach Sukces Komprachcice reprezentowały: Joanna Pieczykolan, Marcelina Januszkiewicz, Katarzyna Kucharska, Michelle Maculak, Julia Niedworok, Aleksandra Paszek, Barbara Ryba, Wiktoria Romańska, Maria Bodzioch, Ewa Sosińska, Patrycja Siendzielorz, Weronika Stelnicka  

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski