×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

OSiR Komprachcice przegrał w Koninie.

OSiR Komprachcice nie miał szans na wyrównaną walkę ze Startem Konin. W kadrze zespołu z Komprachcic jest 18 zawodników, ale na mecz do Konina pojechało z różnych przyczyn (choroby, kontuzje, sprawy prywatne) tylko ośmiu w tym dwóch bramkarzy. Trener Bartłomiej Jasiówka nie mógł więc dokonywać żadnych roszad wśród zawodników z pola, nie miał żadnego gracza występującego na pozycji obrotowego.

W takiej sytuacji trudno było myśleć o zwycięstwie nad zespołem Startu. Goście jednak długo się dzielnie trzymali. W 45. min było tylko 20-19 dla koninian. W końcówce miejscowi wykorzystali już brak sił zawodników OSiR-u i ostatecznie wysoko wygrali.

- Trudno nawet ten mecz analizować - zaznaczał trener Jasiówka. - Graliśmy przez większość spotkania bardzo przyzwoicie, ale to jasne, że w tak wąskim składzie nie da się przez 60 minut grać na wysokich obrotach.

Start Konin - OSIR Komprachcice 33-24 (15-12)

OSiR: Oleksyn, Jarosz - Gotwald, Tracz 5, Marcy­niuk 5, Nie­dzielski 6, T. Juros 3, Ungier 5. Trener Bartłomiej Jasiówka.

Wyniki 14. kolejki sprawiły, że OSiR jest dziewiąty i ma 11 punktów. Prowadzi z kompletem 28 "oczek" AZS Zielona Góra. O dwa mniej ma ŚKPR Świdnica. Z 2 ligi spadną dwa najsłabsze zespoły. Zajmująca 13. miejsce Dziewiątka Legnica ma siedem punktów, a ostatnia Astra Nowa Sól - cztery.

Już w najbliższą sobotę kolejny mecz na który serdeczne zapraszamy

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski