×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

OSiR Komprachcice - Tęcza Kościan 23-23

Po wyrównanym meczu OSiR Komprachcice zremisował z Tęczą Kościan. Po zakończeniu spotkania żaden zespół nie był zadowolony z podziału punktów. OSiR, bo grał u siebie z niżej notowanym rywalem i długo prowadził, a goście bo mieli w zasadzie dwa „oczka” już w kieszeni. Przez większość spotkania miejscowi prowadzili różnicą jednej lub dwóch bramek, ale w ostatnim fragmencie sytuacja się odwróciła. W 56. min było 22-19 dla Tęczy. Zryw grających w bardzo wąskim składzie naszych zawodników (zresztą gości też było tylko dziewięciu) dał im remis po 22. Kolejną bramkę zdobyli przyjezdni. Gdy do końca było 25 sekund OSiR miał piłkę, ale grał w osłabieniu. Na pięć sekund przed os­tatnią syreną zawodnicy z Komprachcic mieli rzut wolny. Został on dobrze rozegrany, piłka trafiła do Marcela Ungiera, a ten rzutem z drugiej linii ustalił wynik meczu. Na jego zmianę przez graczy Tęczy nie było już czasu.
OSiR Komprachcice - Tęcza Kościan 23-23 (11-9)
 
OSiR: Oleksyn - Miś 1, Niedzielski 2, Kauczok 2, T. Juros 3, Gotwald, Ungier 9, Marcy­niuk 6. Trener Bartłomiej Jasiówka.
 
W tabeli grupy zachodniej 2 ligi po 15 kolejkach Orlik zajmuje 8. miejsce z dorobkiem 13 punktów. OSiR jest tuż za nim i ma 12 pkt. Nad strefą spadkową obejmującą dwa ostatnie zespoły mają jednak sporą przewagę. Dziewiątka Legnica, która zajmuje 13. miejsce ma siedem punktów, a ostatnia Astra Nowa Sól - sześć. Prowadzi z kompletem 30 punktów AZS Zielona Góra. Drugi jest zespół ŚKPR-u Świdnica (28 pkt)

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski