×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Siatkarki z Komprachcic w elicie

Drużyna młodziczek Sukcesu Komprachcice awansowała do III etapu Mistrzostw Województwa, w którym wystąpi sześć najlepszych zespołów. W II etapie rozgrywek zawodniczki Sukcesu rywalizowały w grupie F z Jedynką Kluczbork oraz ECO AZS UNI Opole I.

W tej fazie mistrzostw każda z drużyn była organizatorem turnieju, w którym rozgrywano mecze systemem każdy z każdym. Najlepszym zespołem grupy z kompletem zwycięstw została Jedynka Kluczbork. Bardziej zacięta okazała się rywalizacja o drugie miejsce, dające awans do kolejnej rundy mistrzostw,  która trwała do ostatniego turnieju w Kluczborku. Po emocjonującym meczu Sukces pokonał w tie-breaku AZS Opole 15:13 mimo, że  przegrywał już 11:13. Awans do „szóstki” jest dużym osiągnięciem dla siatkarek z Komprachcic tym bardziej, że do tej pory mierzyły się ze wszystkimi medalistami z zeszłego roku. W kolejnej rundzie kluby będą rywalizowały w dwóch grupach na podobnych zasadach jak w etapie II. O udział w czterozespołowym finale Sukces Komprachcice będzie walczył z NTSK Nysa oraz ECO AZS UNI Opole III. Do decydującej fazy mistrzostw zawodniczki klubu z Komprachcic przygotowywały się m.in. na obozie sportowym w Niepołomicach, który odbył się w pierwszym tygodniu ferii.

Pierwszy turniej III etapu zostanie rozegrany 5 marca o godz. 10.00 w Komprachcicach. Zapraszamy!!!

Dotychczas Sukces Komprachcice reprezentowały: Maria Bodzioch, Marcelina Januszkiewicz, Katarzyna Kucharska, Michelle Maculak, Julia Niedworok, Aleksandra Paszek, Joanna Pieczykolan, Wiktoria Romańska, Barbara Ryba, Patrycja Siendzielorz, Ewa Sosińska, Weronika Stelnicka.  

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski