×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Udana kolejka

Ekipa z Komprachcic pojechała do Pyskowic na bardzo ważne spotkanie z sąsiadem w tabeli (Berland tracił przed tą kolejką trzy punkty) w bojowych nastrojach i nie zmąciła ich strata gola. Reakcja dobrze grającego zespołu trenera Dariusza Lubczyńskiego była wyborna. Mateusz Mika, Dominik Dora i znów Mika zmienili całkowicie losy rywalizacji. Do przerwy nasi zawodnicy prowadzili więc 3-1 i tę zaliczkę utrzymali, choć rywal złapał kontakt, ale za chwilę stracił dwa gole i wszystko wróciło do normy. W efekcie Berland został pierwszym zespołem w tym sezonie, który zdołał wygrać w Pyskowicach. W tabeli awansował natomiast z 7. na 5. miejsce.

Remedium Pyskowice - Berland Komprachcice 3-5 (1-3)

1-0 Janicki - 2., 1-1 Mika - 12., 1-2 Dora - 16., 1-3 Mika - 17., 2-3 Pigut - 24., 2-4 Krok - 27., 2-5 Sapa - 30., 3-5 Misiak - 30.

Remedium: Ł. Lubczyński - Misiak, Janicki, Zdunek, Rybitwa, Pigut, Gawron, Gaweł, Rymaszewski, Dubiel, Górny, Owczarek. Trener Rafał Barszcz.

Berland: Burduja - Mika, Zboch, Kilian, Sapa, Przywara, Gawin, Krok, Małek, Wochna. Trener Dariusz Lubczyński.

W tabeli prowadzi Gwiazda Ruda Śląska, która w 15 meczach zdobyła 32 punkty. O jeden mniej ma Lex Kancelaria Słomniki, a o trzy Orzeł Jelcz-Laskowice. Czwarty jest AZS Lublin (24 pkt w 14 meczach), a za nim jest Berland (20 pkt). Do 2 ligi spadnie zespół, który zajmie ostatnie 11. miejsce.

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski