×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

OSiR Komprachcice rozgromiony w Zielonej Górze

OSiR Komprachcice na mecz w Zielnej Górze z prowadzącym z kompletem punktów w tabeli zespołem AZS-u pojechał bez czterech zawodników. Z różnych powodów nie mogli zagrać: Tomasz Marcyniuk, Mateusz Miś, Kamil Kauczok i Kacper Niedzielski. Stąd też po raz pierwszy w tym sezonie zmuszony był do wyjścia na parkiet w roli grającego trenera Bartłomiej Jasiówka. Jakby mało było kłopotów kadrowych, to już w 9. min zakończył grę najlepszy zawodnik OSiR-u Marcel Ungier. W jednym ze starć dość przypadkowo doznał on urazu oka. Pojawił się w jego okolicach krwiak. Na całe szczęście po dokładniejszych badaniach okazało się, że poza krwiakiem nasz zawodnik najadł się tylko strachu i z okiem jest wszystko w porządku.

Sam mecz był bez historii. Przewaga akademików z Zielonej Góry była ogromna i wygrali oni bardzo wysoko.

AZS Zielona Góra - OSIR Komp­rach­cice 32-13 (19-6)

OSiR: Oleksyn, Jarosz - Tracz 5, Ludwig, Wiśnio­wiecki, T. Juros 3, Gotwald 1, Kochanek, Ungier 1, Jasiówka 1, Gwóźdź 2. Trener Bartłomiej Ja­siów­ka.

W tabeli grupy zachodniej 2 ligi po 20 kolejkach na czele jest AZS Zielona Góra, który ma 40 punktów. Drugi jest ŚKPR Świdnica (38 pkt). OSiR zajmuje 11. pozycję i ma 13 punktów (tyle samo ma będący przed nim Lider Swarzędz). Za OSiR-em są: Astra Nowa Sól (10 pkt), Zagłębie II Lubin (9 pkt) i Dziewiątka Legnica (7 pkt). Dwa najsłabsze zespoły spadną z 2 ligi. W najbliższą sobotę o godz. 14.00 w hali przy ul. Oławskiej w Brzegu w 21 kolejce dojdzie do meczu dwóch drużyn z Opolszczyzny. W pierwszej rundzie w derbach w Komprachcicach OSiR wygrał 26-24.

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski