×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

KLF 2015/1016

klf_timsport.png

GKS Berland Komprachcice i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach serdecznie zapraszają na Mecze Komprachcickiej Ligi Futsalu. Rozgrywki rozpoczną się w weekend 14 - 15 listopada (2 i 3 KLF), natomiast tydzień później, 21-22 listopada ruszą rozgrywki 1 KLF. Tak jak w ubiegłym roku w każdej z lig startuje 8 ekip. Chcemy, aby rozgrywki zakończyły się już w miesiącu lutym, tak by nie kolidowały one z rozgrywkami i sparingami na dużych boiskach. Miło nam również poinformować że patronem ligi został sklep timsport.pl oferujący buty, odzież i inne artykuły sportowe dla profesjonalistów i amatorów.

PDFRegulamin_Rozgrywek.pdf
PDFzgloszenie_druzyny.pdf
PDFzgloszenie_zawodnikow.pdf
 

Terminarz rozgrywek KLF 2015/2016
(aktualizacja terminarza i wyników: 22.02.2016r. godz. 10:55)

                  I liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy
Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
27.11.2015  15:00  Bassau Prószków 3 : 2 Grupa JD Opole
21.11.2015  15:00 Mirek Service Domecko 4 : 7 Stara Gwardia Opole
22.11.2015  19:00 Bongo Opole 7 : 2 CDB Futsal Team
22.11.2015  20:00 AZS UO Opole 2 : 5 Futsal Groszowice
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
26.11.2015  17:00 Grupa JD Opole 2 : 9 Bongo Opole
26.11.2015   CDB Futsal Team 3 : 3 Bassau Prószków
28.11.2015  19:00 Futsal Groszowice 0 : 5 Mirek Service Domecko
28.11.2015  17:00 Stara Gwardia Opole 8 : 2 AZS UO Opole
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
06.12.2015  11:00 Mirek Service Domecko 3 : 3 AZS UO Opole
06.12.2015  12:00 CDB Futsal Team 5 : 5 Grupa JD Opole
06.12.2015  13:00 Bongo Opole 9 : 3 Bassau Prószków
06.12.2015  14:00 Stara Gwardia Opole 2 : 7 Futsal Groszowice
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
12.12.2015  13:00 Bassau Prószków 5 : 2 Mirek Service Domecko
12.12.2015  14:00 Futsal Groszowice 5 : 3 Bongo Opole
12.12.2015  15:00 Grupa JD Opole 4 : 8 Stara Gwardia Opole
12.12.2015  16:00 AZS UO Opole 4 : 5 CDB Futsal Team
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
19.12.2015  18:00 AZS UO Opole 5 : 7 Grupa JD Opole
19.12.2015  19:00 Mirek Service Domecko 1 : 1 CDB Futsal Team
19.12.2015  20:00 Bassau Prószków 6 : 3 Futsal Groszowice
15.12.2015  21:00 Stara Gwardia Opole 2 : 5 Bongo Opole
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
03.01.2016  13:00 Futsal Groszowice 7 : 4 Grupa JD Opole
03.01.2016  14:00 Bongo Opole 4 : 4 Mirek Service Domecko
03.01.2016  15:00 Bassau Prószków 8 : 4 AZS UO Opole
03.01.2016  16:00 CDB Futsal Team 1 : 1 Stara Gwardia Opole
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
10.01.2016  13:00 Stara Gwardia Opole 4 : 4 Bassau Prószków
10.01.2016  14:00 AZS UO Opole 1 : 23 Bongo Opole
10.01.2016  15:00 Grupa JD Opole 6 : 2 Mirek Service Domecko
10.01.2016  16:00 CDB Futsal Team 9 : 7 Futsal Groszowice
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
17.01.2016  13:00 Stara Gwardia Opole 2 : 5 Mirek Service Domecko
17.01.2016  14:00 Futsal Groszowice 7 : 2 AZS UO Opole
17.01.2016  15:00 Grupa JD Opole 2 : 5 Bassau Prószków
17.01.2016  16:00 CDB Futsal Team 2 : 4 Bongo Opole
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
23.01.2016  17:00 Bassau Prószków 6 : 2 CDB Futsal Team
04.02.2016  21:00 Mirek Service Domecko 9 : 3 Futsal Groszowice
23.01.2016  19:00 AZS UO Opole 0 : 9 Stara Gwardia Opole
20.02.2016   12:00 Bongo Opole 7 : 4 Grupa JD Opole
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
24.01.2016  13:00 AZS UO Opole  4 : 11 Mirek Service Domecko
24.01.2016  14:00 Grupa JD Opole 1 : 2 CDB Futsal Team
24.01.2016  15:00 Futsal Groszowice 4 : 5 Stara Gwardia Opole
04.02.2016  21:50 Bassau Prószków 2 : 2 Bongo Opole
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
30.01.2016  12:00 Mirek Service Domecko 0 : 5 Bassau Prószków
30.01.2016  13:00 Bongo Opole 5 : 0 Futsal Groszowice
30.01.2016  14:00 Stara Gwardia Opole 2 : 2 Grupa JD Opole
30.01.2016  15:00 CDB Futsal Team 4 : 7 AZS UO Opole
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
06.02.2016  15:00  Bongo Opole 3 : 1 Stara Gwardia Opole
06.02.2016  13:00 Grupa JD Opole 7 : 4 AZS UO Opole
18.02.2016  21:00 CDB Futsal Team 2 : 4 Mirek Service Domecko
06.02.2016  15:00  Futsal Groszowice 2 : 3 Bassau Prószków
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
13.02.2016  18:00 Mirek Service Domecko 0 : 5 Bongo Opole
13.02.2016  19:00 Grupa JD Opole  4 : 11 Futsal Groszowice
13.02.2016  20:00 AZS UO Opole 2 : 7 Bassau Prószków
11.02.2016  21:00 Stara Gwardia Opole 3 : 8 CDB Futsal Team
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
20.02.2016  11:00 Bassau Prószków 3 : 4 Stara Gwardia Opole
20.02.2016  12:00 Bongo Opole 5 : 0 AZS UO Opole
20.02.2016  13:00 Mirek Service Domecko 5 : 6 Grupa JD Opole
20.02.2016  14:00 Futsal Groszowice 0 : 2 CDB Futsal Team
         
                  II liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy
Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
27.02.2016  17:00 Sąsiedzi Opole 3 : 1 Grunt Opole
28.02.2016  14:00 BCH Ford Opole 3 : 3 Brutal Columbex Opole
15.11.2015  13:00 Nutricia Opole 1 : 0 Maniex Team Opole
15.11.2015  14:00 UNS Team Opole 5 : 3 ECO SA Opole
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
    ECO SA Opole 4 : 2 BCH Ford Opole
21.11.2015  12:00 Grunt Opole 3 : 6 Nutricia Opole
21.11.2015  13:00 Maniex Team Opole  2 : 11 Sąsiedzi Opole
21.11.2015  14:00 Brutal Columbex Opole 2 : 8 UNS Team Opole
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
29.11.2015  13:00 Grunt Opole 0 : 0 Maniex Team Opole
29.11.2015  14:00 Nutricia Opole 3 : 7 Sąsiedzi Opole
29.11.2015  15:00 Brutal Columbex Opole 2 : 2 ECO SA Opole
29.11.2015  16:00 UNS Team Opole 4 : 1 BCH Ford Opole
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
05.12.2015  20:15 ECO SA Opole 7 : 6 Nutricia Opole
05.12.2015  21:15 Maniex Team Opole 0 : 5 Brutal Columbex Opole
06.12.2015   9:00 Sąsiedzi Opole 0 : 6 UNS Team Opole
06.12.2015  10:00 BCH Ford Opole 4 : 1 Grunt Opole
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
20.12.2015  14:00 Maniex Team Opole 1 : 9 BCH Ford Opole
20.12.2015  15:00 ECO SA Opole 4 : 4 Sąsiedzi Opole
20.12.2015  16:00 Brutal Columbex Opole 9 : 5 Nutricia Opole
20.12.2015  17:00 UNS Team Opole 5 : 0 Grunt Opole
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
02.01.2016  18:00 Grunt Opole 2 : 2 Brutal Columbex Opole
02.01.2016  19:00 Maniex Team Opole 0 : 5 ECO SA Opole
02.01.2016  20:00 Nutricia Opole 1 : 5 UNS Team Opole
02.01.2016  21:00 BCH Ford Opole 3 : 3 Sąsiedzi Opole
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
10.01.2016  09:00 ECO SA Opole 4 : 3 Grunt Opole
10.01.2016  10:00 Sąsiedzi Opole 4 : 3 Brutal Columbex Opole
10.01.2016  11:00 UNS Team Opole 9 : 1 Maniex Team Opole
10.01.2016  12:00 Nutricia Opole 2 : 12 BCH Ford Opole
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
16.01.2016  13:00 Maniex Team Opole 3 : 4 Nutricia Opole
16.01.2016  14:00 Brutal Columbex Opole 6 : 0 BCH Ford Opole
16.01.2016  15:00 Grunt Opole 0 : 5 Sąsiedzi Opole
16.01.2016  20:00 ECO SA Opole 4 : 9 UNS Team Opole
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
23.01.2016  12:00 UNS Team Opole 5 : 5 Brutal Columbex Opole
23.01.2016  13:00 Sąsiedzi Opole 5 : 0 Maniex Team Opole
27.02.2016  20:00 Nutricia Opole 1 : 6 Grunt Opole
03.02.2016  19:00 BCH Ford Opole 4 : 6 ECO SA Opole
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
30.01.2016  17:00 BCH Ford Opole 4 : 3 UNS Team Opole
27.02.2016  19:00 ECO SA Opole 6 : 3 Brutal Columbex Opole
30.01.2016  19:00 Sąsiedzi Opole 2 : 1 Nutricia Opole
30.01.2016  20:00 Maniex Team Opole 2 : 4 Grunt Opole
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
28.02.2016  16:00 Grunt Opole - : - BCH Ford Opole
31.01.2016  14:00 UNS Team Opole 1 : 9 Sąsiedzi Opole
31.01.2016  15:00 Brutal Columbex Opole 5 : 0 Maniex Team Opole
31.01.2016  16:00 Nutricia Opole 3 : 5 ECO SA Opole
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
07.02.2016  11:00 Grunt Opole 0 : 5 UNS Team Opole
07.02.2016  12:00 Nutricia Opole 5 : 3 Brutal Columbex Opole
07.02.2016  19:00 Sąsiedzi Opole 7 : 2 ECO SA Opole
07.02.2016  13:00 BCH Ford Opole 11 : 2  Maniex Team Opole
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
14.02.2016  13:00 Sąsiedzi Opole 2 : 5 BCH Ford Opole
14.02.2016  14:00 UNS Team Opole 3 : 5 Nutricia Opole
14.02.2016  15:00 ECO SA Opole 15 : 4  Maniex Team Opole
14.02.2016  16:00 Brutal Columbex Opole 5 : 3 Grunt Opole
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
21.02.2016  11:00 BCH Ford Opole 3 : 5 Nutricia Opole
21.02.2016  12:00 Maniex Team Opole 0 : 9 UNS Team Opole
21.02.2016  13:00 Brutal Columbex Opole 3 : 1 Sąsiedzi Opole
21.02.2016  14:00 Grunt Opole 3 : 3 ECO SA Opole
         
                 III liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy
Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
14.11.2015  18:00 Rally Team 2 : 4 Gala Dachy Ochodze
14.11.2015  19:00 iCAR Wawelno 5 : 3 Pickup Team Komprachcice
15.11.2015  15:00 SFD Futsal Team 4 : 7 AnMar Prószków
15.11.2015  16:00 Armored Combat Team 8 : 3 Widera Team
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
28.11.2015  12:00 Gala Dachy Ochodze 1 : 5 SFD Futsal Team
28.11.2015  13:00 AnMar Prószków 2 : 4 Rally Team
28.11.2015  14:00 Widera Team  0 : 14 iCAR Wawelno
28.11.2015  15:00 Pickup Team Komprachcice 4 : 3 Armored Combat Team
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
21.11.2015  11:00 AnMar Prószków 7 : 0 Gala Dachy Ochodze
29.11.2015  10:00 SFD Futsal Team 9 : 3 Rally Team
29.11.2015  11:00 iCAR Wawelno 9 : 2 Armored Combat Team
29.11.2015  12:00 Pickup Team Komprachcice 8 : 0 Widera Team
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
12.12.2015  09:00 Gala Dachy Ochodze 4 : 5 Pickup Team Komprachcice
12.12.2015  10:00 Rally Team 3 : 9 iCAR Wawelno
12.12.2015  11:00 Armored Combat Team  1 : 17 AnMar Prószków
12.12.2015  12:00 Widera Team  0 : 13 SFD Futsal Team
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
19.12.2015  15:00 Rally Team 6 : 0 Widera Team
19.12.2015  21:00 iCAR Wawelno 4 : 4 AnMar Prószków
19.12.2015  16:00 Pickup Team Komprachcice  1 : 10 SFD Futsal Team
19.12.2015  17:00 Armored Combat Team 0 : 4 Gala Dachy Ochodze
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
02.01.2016  14:00 SFD Futsal Team 4 : 2 iCAR Wawelno
02.01.2016  15:00 AnMar Prószków 7 : 3 Pickup Team Komprachcice
02.01.2016  16:00 Rally Team 7 : 2 Armored Combat Team
02.01.2016  17:00 Widera Team 0 : 8 Gala Dachy Ochodze
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
03.01.2016  09:00 Gala Dachy Ochodze 1 : 5 iCAR Wawelno
03.01.2016  10:00 AnMar Prószków 4 : 3 Widera Team
03.01.2016  11:00 Pickup Team Komprachcice 4 : 3 Rally Team
03.01.2016  12:00 Armored Combat Team 1 : 10 SFD Futsal Team
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
17.01.2016  09:00 Gala Dachy Ochodze 2 : 5 Rally Team
17.01.2016  10:00 Pickup Team Komprachcice 0 : 5 iCAR Wawelno
17.01.2016  11:00 AnMar Prószków 3 : 6 SFD Futsal Team
17.01.2016  12:00 Widera Team 4 : 9 Armored Combat Team
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
24.01.2016  09:00 SFD Futsal Team 8 : 2 Gala Dachy Ochodze
24.01.2016  10:00 Rally Team 7 : 3 AnMar Prószków
24.01.2016  11:00 iCAR Wawelno 6 : 1 Widera Team
24.01.2016  12:00 Armored Combat Team 2 : 3 Pickup Team Komprachcice
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
31.01.2016  09:00 Gala Dachy Ochodze 2 : 0 AnMar Prószków
31.01.2016  10:00 Rally Team 2 : 2 SFD Futsal Team
31.01.2016  11:00 Armored Combat Team 2 : 8 iCAR Wawelno
31.01.2016  12:00 Widera Team 3 : 11 Pickup Team Komprachcice
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
28.02.2016  13:00 Pickup Team Komprachcice 2 : 3 Gala Dachy Ochodze

28.02.2016

 15:00 iCAR Wawelno 1 : 4 Rally Team
07.02.2016  09:00 AnMar Prószków 9 : 3 Armored Combat Team
07.02.2016  10:00 SFD Futsal Team 5 : 0 Widera Team
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
14.02.2016  09:00 Widera Team  2 : 10 Rally Team
14.02.2016  10:00 AnMar Prószków 0 : 6 iCAR Wawelno
14.02.2016  11:00 SFD Futsal Team 5 : 0 Pickup Team Komprachcice
14.02.2016  12:00 Gala Dachy Ochodze 8 : 2 Armored Combat Team
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
20.02.2016  09:00 iCAR Wawelno 5 : 4 SFD Futsal Team
20.02.2016  10:00 Pickup Team Komprachcice 2 : 5 AnMar Prószków
21.02.2016  09:00 Armored Combat Team  7 : 10 Rally Team
21.02.2016  10:00 Gala Dachy Ochodze 16 : 1  Widera Team
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
27.02.2016  12:00 iCAR Wawelno 5 : 3 Gala Dachy Ochodze
27.02.2016  13:00 Widera Team 4 : 5 AnMar Prószków
27.02.2016  14:00 Rally Team 5 : 5 Pickup Team Komprachcice
27.02.2016  15:00 SFD Futsal Team 8 : 7 Armored Combat Team

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski