×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

UWAGA! 19 stycznia (piątek) Orlik będzie nieczynny! Przepraszamy.                                                                               UWAGA! 19 stycznia (piątek) Orlik będzie nieczynny! Przepraszamy.                                                                               UWAGA! 19 stycznia (piątek) Orlik będzie nieczynny! Przepraszamy.                                                                               UWAGA! 19 stycznia (piątek) Orlik będzie nieczynny! Przepraszamy.

Rozgrywki KLF 2015/1016

klf_timsport.png

GKS Berland Komprachcice i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach serdecznie zapraszają na Mecze Komprachcickiej Ligi Futsalu. Rozgrywki rozpoczną się w weekend 14 - 15 listopada (2 i 3 KLF), natomiast tydzień później, 21-22 listopada ruszą rozgrywki 1 KLF. Tak jak w ubiegłym roku w każdej z lig startuje 8 ekip. Chcemy, aby rozgrywki zakończyły się już w miesiącu lutym, tak by nie kolidowały one z rozgrywkami i sparingami na dużych boiskach. Miło nam również poinformować że patronem ligi został sklep timsport.pl oferujący buty, odzież i inne artykuły sportowe dla profesjonalistów i amatorów.

PDFRegulamin_Rozgrywek.pdf
PDFzgloszenie_druzyny.pdf
PDFzgloszenie_zawodnikow.pdf
 

Terminarz rozgrywek KLF 2015/2016
(aktualizacja terminarza i wyników: 22.02.2016r. godz. 10:55)

                  I liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy
Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
27.11.2015  15:00  Bassau Prószków 3 : 2 Grupa JD Opole
21.11.2015  15:00 Mirek Service Domecko 4 : 7 Stara Gwardia Opole
22.11.2015  19:00 Bongo Opole 7 : 2 CDB Futsal Team
22.11.2015  20:00 AZS UO Opole 2 : 5 Futsal Groszowice
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
26.11.2015  17:00 Grupa JD Opole 2 : 9 Bongo Opole
26.11.2015   CDB Futsal Team 3 : 3 Bassau Prószków
28.11.2015  19:00 Futsal Groszowice 0 : 5 Mirek Service Domecko
28.11.2015  17:00 Stara Gwardia Opole 8 : 2 AZS UO Opole
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
06.12.2015  11:00 Mirek Service Domecko 3 : 3 AZS UO Opole
06.12.2015  12:00 CDB Futsal Team 5 : 5 Grupa JD Opole
06.12.2015  13:00 Bongo Opole 9 : 3 Bassau Prószków
06.12.2015  14:00 Stara Gwardia Opole 2 : 7 Futsal Groszowice
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
12.12.2015  13:00 Bassau Prószków 5 : 2 Mirek Service Domecko
12.12.2015  14:00 Futsal Groszowice 5 : 3 Bongo Opole
12.12.2015  15:00 Grupa JD Opole 4 : 8 Stara Gwardia Opole
12.12.2015  16:00 AZS UO Opole 4 : 5 CDB Futsal Team
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
19.12.2015  18:00 AZS UO Opole 5 : 7 Grupa JD Opole
19.12.2015  19:00 Mirek Service Domecko 1 : 1 CDB Futsal Team
19.12.2015  20:00 Bassau Prószków 6 : 3 Futsal Groszowice
15.12.2015  21:00 Stara Gwardia Opole 2 : 5 Bongo Opole
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
03.01.2016  13:00 Futsal Groszowice 7 : 4 Grupa JD Opole
03.01.2016  14:00 Bongo Opole 4 : 4 Mirek Service Domecko
03.01.2016  15:00 Bassau Prószków 8 : 4 AZS UO Opole
03.01.2016  16:00 CDB Futsal Team 1 : 1 Stara Gwardia Opole
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
10.01.2016  13:00 Stara Gwardia Opole 4 : 4 Bassau Prószków
10.01.2016  14:00 AZS UO Opole 1 : 23 Bongo Opole
10.01.2016  15:00 Grupa JD Opole 6 : 2 Mirek Service Domecko
10.01.2016  16:00 CDB Futsal Team 9 : 7 Futsal Groszowice
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
17.01.2016  13:00 Stara Gwardia Opole 2 : 5 Mirek Service Domecko
17.01.2016  14:00 Futsal Groszowice 7 : 2 AZS UO Opole
17.01.2016  15:00 Grupa JD Opole 2 : 5 Bassau Prószków
17.01.2016  16:00 CDB Futsal Team 2 : 4 Bongo Opole
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
23.01.2016  17:00 Bassau Prószków 6 : 2 CDB Futsal Team
04.02.2016  21:00 Mirek Service Domecko 9 : 3 Futsal Groszowice
23.01.2016  19:00 AZS UO Opole 0 : 9 Stara Gwardia Opole
20.02.2016   12:00 Bongo Opole 7 : 4 Grupa JD Opole
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
24.01.2016  13:00 AZS UO Opole  4 : 11 Mirek Service Domecko
24.01.2016  14:00 Grupa JD Opole 1 : 2 CDB Futsal Team
24.01.2016  15:00 Futsal Groszowice 4 : 5 Stara Gwardia Opole
04.02.2016  21:50 Bassau Prószków 2 : 2 Bongo Opole
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
30.01.2016  12:00 Mirek Service Domecko 0 : 5 Bassau Prószków
30.01.2016  13:00 Bongo Opole 5 : 0 Futsal Groszowice
30.01.2016  14:00 Stara Gwardia Opole 2 : 2 Grupa JD Opole
30.01.2016  15:00 CDB Futsal Team 4 : 7 AZS UO Opole
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
06.02.2016  15:00  Bongo Opole 3 : 1 Stara Gwardia Opole
06.02.2016  13:00 Grupa JD Opole 7 : 4 AZS UO Opole
18.02.2016  21:00 CDB Futsal Team 2 : 4 Mirek Service Domecko
06.02.2016  15:00  Futsal Groszowice 2 : 3 Bassau Prószków
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
13.02.2016  18:00 Mirek Service Domecko 0 : 5 Bongo Opole
13.02.2016  19:00 Grupa JD Opole  4 : 11 Futsal Groszowice
13.02.2016  20:00 AZS UO Opole 2 : 7 Bassau Prószków
11.02.2016  21:00 Stara Gwardia Opole 3 : 8 CDB Futsal Team
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
20.02.2016  11:00 Bassau Prószków 3 : 4 Stara Gwardia Opole
20.02.2016  12:00 Bongo Opole 5 : 0 AZS UO Opole
20.02.2016  13:00 Mirek Service Domecko 5 : 6 Grupa JD Opole
20.02.2016  14:00 Futsal Groszowice 0 : 2 CDB Futsal Team
         
                  II liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy
Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
27.02.2016  17:00 Sąsiedzi Opole 3 : 1 Grunt Opole
28.02.2016  14:00 BCH Ford Opole 3 : 3 Brutal Columbex Opole
15.11.2015  13:00 Nutricia Opole 1 : 0 Maniex Team Opole
15.11.2015  14:00 UNS Team Opole 5 : 3 ECO SA Opole
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
    ECO SA Opole 4 : 2 BCH Ford Opole
21.11.2015  12:00 Grunt Opole 3 : 6 Nutricia Opole
21.11.2015  13:00 Maniex Team Opole  2 : 11 Sąsiedzi Opole
21.11.2015  14:00 Brutal Columbex Opole 2 : 8 UNS Team Opole
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
29.11.2015  13:00 Grunt Opole 0 : 0 Maniex Team Opole
29.11.2015  14:00 Nutricia Opole 3 : 7 Sąsiedzi Opole
29.11.2015  15:00 Brutal Columbex Opole 2 : 2 ECO SA Opole
29.11.2015  16:00 UNS Team Opole 4 : 1 BCH Ford Opole
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
05.12.2015  20:15 ECO SA Opole 7 : 6 Nutricia Opole
05.12.2015  21:15 Maniex Team Opole 0 : 5 Brutal Columbex Opole
06.12.2015   9:00 Sąsiedzi Opole 0 : 6 UNS Team Opole
06.12.2015  10:00 BCH Ford Opole 4 : 1 Grunt Opole
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
20.12.2015  14:00 Maniex Team Opole 1 : 9 BCH Ford Opole
20.12.2015  15:00 ECO SA Opole 4 : 4 Sąsiedzi Opole
20.12.2015  16:00 Brutal Columbex Opole 9 : 5 Nutricia Opole
20.12.2015  17:00 UNS Team Opole 5 : 0 Grunt Opole
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
02.01.2016  18:00 Grunt Opole 2 : 2 Brutal Columbex Opole
02.01.2016  19:00 Maniex Team Opole 0 : 5 ECO SA Opole
02.01.2016  20:00 Nutricia Opole 1 : 5 UNS Team Opole
02.01.2016  21:00 BCH Ford Opole 3 : 3 Sąsiedzi Opole
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
10.01.2016  09:00 ECO SA Opole 4 : 3 Grunt Opole
10.01.2016  10:00 Sąsiedzi Opole 4 : 3 Brutal Columbex Opole
10.01.2016  11:00 UNS Team Opole 9 : 1 Maniex Team Opole
10.01.2016  12:00 Nutricia Opole 2 : 12 BCH Ford Opole
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
16.01.2016  13:00 Maniex Team Opole 3 : 4 Nutricia Opole
16.01.2016  14:00 Brutal Columbex Opole 6 : 0 BCH Ford Opole
16.01.2016  15:00 Grunt Opole 0 : 5 Sąsiedzi Opole
16.01.2016  20:00 ECO SA Opole 4 : 9 UNS Team Opole
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
23.01.2016  12:00 UNS Team Opole 5 : 5 Brutal Columbex Opole
23.01.2016  13:00 Sąsiedzi Opole 5 : 0 Maniex Team Opole
27.02.2016  20:00 Nutricia Opole 1 : 6 Grunt Opole
03.02.2016  19:00 BCH Ford Opole 4 : 6 ECO SA Opole
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
30.01.2016  17:00 BCH Ford Opole 4 : 3 UNS Team Opole
27.02.2016  19:00 ECO SA Opole 6 : 3 Brutal Columbex Opole
30.01.2016  19:00 Sąsiedzi Opole 2 : 1 Nutricia Opole
30.01.2016  20:00 Maniex Team Opole 2 : 4 Grunt Opole
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
28.02.2016  16:00 Grunt Opole - : - BCH Ford Opole
31.01.2016  14:00 UNS Team Opole 1 : 9 Sąsiedzi Opole
31.01.2016  15:00 Brutal Columbex Opole 5 : 0 Maniex Team Opole
31.01.2016  16:00 Nutricia Opole 3 : 5 ECO SA Opole
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
07.02.2016  11:00 Grunt Opole 0 : 5 UNS Team Opole
07.02.2016  12:00 Nutricia Opole 5 : 3 Brutal Columbex Opole
07.02.2016  19:00 Sąsiedzi Opole 7 : 2 ECO SA Opole
07.02.2016  13:00 BCH Ford Opole 11 : 2  Maniex Team Opole
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
14.02.2016  13:00 Sąsiedzi Opole 2 : 5 BCH Ford Opole
14.02.2016  14:00 UNS Team Opole 3 : 5 Nutricia Opole
14.02.2016  15:00 ECO SA Opole 15 : 4  Maniex Team Opole
14.02.2016  16:00 Brutal Columbex Opole 5 : 3 Grunt Opole
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
21.02.2016  11:00 BCH Ford Opole 3 : 5 Nutricia Opole
21.02.2016  12:00 Maniex Team Opole 0 : 9 UNS Team Opole
21.02.2016  13:00 Brutal Columbex Opole 3 : 1 Sąsiedzi Opole
21.02.2016  14:00 Grunt Opole 3 : 3 ECO SA Opole
         
                 III liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy
Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
14.11.2015  18:00 Rally Team 2 : 4 Gala Dachy Ochodze
14.11.2015  19:00 iCAR Wawelno 5 : 3 Pickup Team Komprachcice
15.11.2015  15:00 SFD Futsal Team 4 : 7 AnMar Prószków
15.11.2015  16:00 Armored Combat Team 8 : 3 Widera Team
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
28.11.2015  12:00 Gala Dachy Ochodze 1 : 5 SFD Futsal Team
28.11.2015  13:00 AnMar Prószków 2 : 4 Rally Team
28.11.2015  14:00 Widera Team  0 : 14 iCAR Wawelno
28.11.2015  15:00 Pickup Team Komprachcice 4 : 3 Armored Combat Team
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
21.11.2015  11:00 AnMar Prószków 7 : 0 Gala Dachy Ochodze
29.11.2015  10:00 SFD Futsal Team 9 : 3 Rally Team
29.11.2015  11:00 iCAR Wawelno 9 : 2 Armored Combat Team
29.11.2015  12:00 Pickup Team Komprachcice 8 : 0 Widera Team
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
12.12.2015  09:00 Gala Dachy Ochodze 4 : 5 Pickup Team Komprachcice
12.12.2015  10:00 Rally Team 3 : 9 iCAR Wawelno
12.12.2015  11:00 Armored Combat Team  1 : 17 AnMar Prószków
12.12.2015  12:00 Widera Team  0 : 13 SFD Futsal Team
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
19.12.2015  15:00 Rally Team 6 : 0 Widera Team
19.12.2015  21:00 iCAR Wawelno 4 : 4 AnMar Prószków
19.12.2015  16:00 Pickup Team Komprachcice  1 : 10 SFD Futsal Team
19.12.2015  17:00 Armored Combat Team 0 : 4 Gala Dachy Ochodze
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
02.01.2016  14:00 SFD Futsal Team 4 : 2 iCAR Wawelno
02.01.2016  15:00 AnMar Prószków 7 : 3 Pickup Team Komprachcice
02.01.2016  16:00 Rally Team 7 : 2 Armored Combat Team
02.01.2016  17:00 Widera Team 0 : 8 Gala Dachy Ochodze
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
03.01.2016  09:00 Gala Dachy Ochodze 1 : 5 iCAR Wawelno
03.01.2016  10:00 AnMar Prószków 4 : 3 Widera Team
03.01.2016  11:00 Pickup Team Komprachcice 4 : 3 Rally Team
03.01.2016  12:00 Armored Combat Team 1 : 10 SFD Futsal Team
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
17.01.2016  09:00 Gala Dachy Ochodze 2 : 5 Rally Team
17.01.2016  10:00 Pickup Team Komprachcice 0 : 5 iCAR Wawelno
17.01.2016  11:00 AnMar Prószków 3 : 6 SFD Futsal Team
17.01.2016  12:00 Widera Team 4 : 9 Armored Combat Team
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
24.01.2016  09:00 SFD Futsal Team 8 : 2 Gala Dachy Ochodze
24.01.2016  10:00 Rally Team 7 : 3 AnMar Prószków
24.01.2016  11:00 iCAR Wawelno 6 : 1 Widera Team
24.01.2016  12:00 Armored Combat Team 2 : 3 Pickup Team Komprachcice
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
31.01.2016  09:00 Gala Dachy Ochodze 2 : 0 AnMar Prószków
31.01.2016  10:00 Rally Team 2 : 2 SFD Futsal Team
31.01.2016  11:00 Armored Combat Team 2 : 8 iCAR Wawelno
31.01.2016  12:00 Widera Team 3 : 11 Pickup Team Komprachcice
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
28.02.2016  13:00 Pickup Team Komprachcice 2 : 3 Gala Dachy Ochodze

28.02.2016

 15:00 iCAR Wawelno 1 : 4 Rally Team
07.02.2016  09:00 AnMar Prószków 9 : 3 Armored Combat Team
07.02.2016  10:00 SFD Futsal Team 5 : 0 Widera Team
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
14.02.2016  09:00 Widera Team  2 : 10 Rally Team
14.02.2016  10:00 AnMar Prószków 0 : 6 iCAR Wawelno
14.02.2016  11:00 SFD Futsal Team 5 : 0 Pickup Team Komprachcice
14.02.2016  12:00 Gala Dachy Ochodze 8 : 2 Armored Combat Team
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
20.02.2016  09:00 iCAR Wawelno 5 : 4 SFD Futsal Team
20.02.2016  10:00 Pickup Team Komprachcice 2 : 5 AnMar Prószków
21.02.2016  09:00 Armored Combat Team  7 : 10 Rally Team
21.02.2016  10:00 Gala Dachy Ochodze 16 : 1  Widera Team
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
27.02.2016  12:00 iCAR Wawelno 5 : 3 Gala Dachy Ochodze
27.02.2016  13:00 Widera Team 4 : 5 AnMar Prószków
27.02.2016  14:00 Rally Team 5 : 5 Pickup Team Komprachcice
27.02.2016  15:00 SFD Futsal Team 8 : 7 Armored Combat Team

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski