×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Sukces Komprachcice w finale wojewódzkim!

Zawodniczki z Komprachcic zanotowały sukces bez precedensu dla siatkówki w naszej gminie. Po trzech turniejach półfinałowych wywalczyły awans do czterodrużynowego finału Mistrzostw Województwa młodziczek (rocznik 2002 i młodsze).

W trzecim etapie mistrzostw Sukces rywalizował z NTSK Nysa oraz ECO AZS Uni III Opole. Rywalizacja w grupie była bardzo wyrównana, a o poszczególnych miejscach decydował ostatni turniej. Ostatecznie grupę wygrało NTSK Nysa, które okazało się lepsze od Komprachcic zaledwie o jeden set, przy jednakowej liczbie punktów. Obie drużyny wystąpią w finale, który odbędzie się 19 marca w Kluczborku. Awans zawodniczek Sukcesu jest nie lada niespodzianką tegorocznych rozgrywek, a każde miejsce powyżej 4 będzie prawdziwą sensacją, tym bardziej, że będzie to najmłodszy zespół finału, tylko trzy zawodniczki naszej drużyny urodziły się w 2002 roku. Trzymamy kciuki!

Do tej pory w rozgrywkach LUKS Sukces Komprachcice reprezentowały: Joanna Pieczykolan, Maria Bodzioch, Marcelina Januszkiewicz, Katarzyna Kucharska, Michelle Maculak, Julia Niedworok, Aleksandra Paszek, Wiktoria Romańska, Barbara Ryba, Patrycja Siendzielorz,  Ewa Sosińska, Weronika Stelnicka. Ostateczna kolejność III etapu:

Gr. I

  1. NTSK Nysa                                10 pkt. (9-4 w setach)
  2. LUKS Sukces Komprachcice   10 (8-4)
  3. ECO Uni III Opole                      7             

Gr. H

  1. UKS Jedynka Kluczbork          11
  2. MMKS I Kędzierzyn-Koźle      10
  3. MMKS II Kędzierzyn-Koźle      6

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski