×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

OSiR doczekał się wygranej

OSiR Komprachcice pokonał w bardzo ważnym meczu zespół ze Swarzędza. W starciu dwóch drużyn z dolnej części tabeli górą był nasz zespół, który na zwycięstwo czekał bardzo długo. Podopieczni trenera Bartłomieja Jasiówki mieli przed tym meczem fatalna serię 11 spotkań bez wygranej. Dwa punkty pozwalają złapać oddech, bo widmo degradacji, która obejmie dwa najsłabsze zespołu, mocno już zaglądało w oczy. Gospodarze mieli mecz pod kontrolą. W 45. min było 25-18 dla nich, ale wówczas czerwoną kartkę z gradacji kar dostał ich lider Marcel Ungier. Goście jednak nie byli w stanie się zbliżyć. W ekipie OSiR-u bardzo dobrze zagrali: Radosław Tracz i Sebastian Jurek. Dla tego drugiego był to dopiero drugi występ w sezonie. Mający 25 lat zawodnik po długiej przerwie wrócił do treningów i mocno pomógł w odniesieniu zwycięstwa.

OSiR Komprachcice - Lider Swarzędz 31-28 (14-11)

OSiR: Oleksyn, Jarosz - Tracz 9, Wiśnio­wiecki 1, T. Juros 2, Gotwald, Kochanek 1, Niedzielski 1, Ungier 9, Marcyniuk 2, Jurek 4, Gwóźdź 2. Trener Bartłomiej Jasiówka.

T tabeli na 10 pozycji jest OSiR, który zebrał 16 punktów. Za nim są: Lider Swarzędz (13 pkt), Astra Nowa Sól, Zagłębie II Lubin (oba po 12 pkt) i na ostatnim miejscu Dziewiątka Legnica (8 pkt). Z 2 ligi spadną dwa najsłabsze zespoły.

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski