×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

OSiR Komprachcice wygrywa

W 24. kolejce zespół z Komprachcic pokonał u siebie wyżej klasyfikowany Zew Świebodzin. Ekipa z Brzegu też grała u siebie i uległa ostatniej drużynie w tabeli grupy zachodniej 2 ligi.

Podopieczni trenera Bartłomieja Jasiówki z OSiR-u Komprachcice rozegrali bardzo dobry mecz. Na największe wyróżnienie zasługuje trójka rozgrywających: Marcel Ungier, Radosław Tracz i Tomasz Juros. Dwaj pierwsi byli dobrze dysponowani rzutowo. W ataku cała trójka robiła zamieszanie, a na dodatek, nie dostając zmian, grała też w obronie. Bez większych problemów razem z kolegami dobrze wytrzymali spotkanie kondycyjnie.

Mecz długimi fragmentami był wyrównany. Do przerwy gospodarze mieli trzy bramki przewagi, ale w 47. min był już remis po 22. Ostatni fragment należał w pełni do graczy OSiR-u, których forma pod koniec sezonu wyraźnie zwyżkuje. To było bowiem ich trzecie zwycięstwo z rzędu.

OSiR Komprachcice - Zew Świebodzin 33-27 (16-13)

OSiR: Oleksyn, Jarosz - Wiśnio­wie­­cki 3, Tracz 8, Ludwig, Ungier 11, Gotwald 1, Jurek, Niedzielski 4, T. Juros 3, Kochanek, Gwóźdź 3. Trener Bartło­miej Jasiów­ka.

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski