×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

UWAGA!. Miło nam poinformować, że ruszyły zapisy na V Rodzinne Podbiegi, które odbędą się 30 czerwca 2019 roku. Do wyboru dwie długości trasy 6 km dla biegaczy i 3,4 km dla wielbicieli spacerów z kijkami. Więcej szczegółów w regulaminie. Limit startujących wynosi 200 osób. Dla naszym najmłodszych biegaczy przewidzieliśmy imprezę towarzyszącą czyli biegi przedszkolaków na 120m, dzieci z klas I-II na 240m i z klas III-IV na dystansie 480m. Także serdecznie zapraszamy całe rodziny na spędzenie na sportowo tego dnia razem z nami.

Siłownia

silownia1.jpeg

Z siłowni korzystać można w godzinach:

Pon - Pt: 15:30 - 22:30

Sob - Niedz: w godzinach pracy hali.

Komprachcicki Ośrodek Sportu i Rekreacji wyposażony jest w siłownię, w której znajduje się atlas z sześcioma stanowiskami do ćwiczeń wszystkich głównych grup mięśniowych. Ponadto siłownia wyposażona jest w hantle, talerze oraz sztangi umożliwiające wykonywanie ćwiczeń z "wolnym ciężarem".

Korzystanie z siłowni jest bezpłatne, lecz dozwolone wyłącznie po otrzymaniu KARTY WSTĘPU, którą wydaje OSiR Komprachcice (w przypadku osób niepełnoletnich za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów oraz po podpisaniu oświadczenia osoby ćwiczącej - załącznik nr1 siłowni OSiR Komprachcice).

Aby otrzymać KARTĘ WSTĘPU na siłownię należy (kliknij na linki, aby pobrać dokumenty):

1. Zapoznać się z REGULAMINEM siłowni OSiR Komprachcice;

2. Wypełnić i złożyć w biurze OSiR ZGODĘ NA KORZYSTANIE Z SIŁOWNI/OŚWIADCZENIE OSOBY ĆWICZĄCEJ (załącznik nr1) z dołączonymzdjęciem legitymacyjnym.

Zapraszamy również do siłowni zewnętrznych zanjdujących się tuż obok kompleksu Orlik 2012

Zapraszamy na filmik promujący siłownię oraz na filmik z ćwiczeń
jednego z bardziej utytułowanych zawodników street workout.

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski