×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia sportowe, czyli jak co roku rozpoczynamy Wakacje z OSIRem! Już od 3 sierpnia przez trzy tygodnie wakacji, od poniedziałku do piątku (15.08 hala nieczynna) w godz. 9:00-14:00 na hali OSIR czekać będą na was wykwalifikowana kadra instruktorska.                                     Zapraszamy na wakacyjne zajęcia sportowe, czyli jak co roku rozpoczynamy Wakacje z OSIRem! Już od 3 sierpnia przez trzy tygodnie wakacji, od poniedziałku do piątku (15.08 hala nieczynna) w godz. 9:00-14:00 na hali OSIR czekać będą na was wykwalifikowana kadra instruktorska.                                     Zapraszamy na wakacyjne zajęcia sportowe, czyli jak co roku rozpoczynamy Wakacje z OSIRem! Już od 3 sierpnia przez trzy tygodnie wakacji, od poniedziałku do piątku (15.08 hala nieczynna) w godz. 9:00-14:00 na hali OSIR czekać będą na was wykwalifikowana kadra instruktorska.         

Siłownia

Obraz1.png

Z siłowni korzystać można w godzinach:

  • Poniedziałek:           17.30 - 21.30
  • Wtorek – Piątek:      17.00 - 21.00
  • Niedziela:                 17.00 - 21.00

Komprachcicki Ośrodek Sportu i Rekreacji wyposażony jest w siłownię, w której znajduje się atlas z sześcioma stanowiskami do ćwiczeń wszystkich głównych grup mięśniowych. Ponadto siłownia wyposażona jest w hantle, talerze oraz sztangi umożliwiające wykonywanie ćwiczeń z "wolnym ciężarem".

Korzystanie z siłowni jest bezpłatne, lecz dozwolone wyłącznie po otrzymaniu KARTY WSTĘPU, którą wydaje OSiR Komprachcice (w przypadku osób niepełnoletnich za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów oraz po podpisaniu oświadczenia osoby ćwiczącej - załącznik nr1 siłowni OSiR Komprachcice).

Aby otrzymać KARTĘ WSTĘPU na siłownię należy (kliknij na linki, aby pobrać dokumenty):

1. Zapoznać się z REGULAMINEM siłowni OSiR Komprachcice;

2. Wypełnić i złożyć w biurze OSiR ZGODĘ NA KORZYSTANIE Z SIŁOWNI/OŚWIADCZENIE OSOBY ĆWICZĄCEJ (załącznik nr1) z dołączonymzdjęciem legitymacyjnym.

Zapraszamy również do siłowni zewnętrznych zanjdujących się tuż obok kompleksu Orlik 2012

Zapraszamy na filmik promujący siłownię oraz na filmik z ćwiczeń
jednego z bardziej utytułowanych zawodników street workout.

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski