×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy serdecznie do kolejnej imprezy biegowej organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach. Dnia 1 lipca br. czekać będą na biegaczy dwa dystanse do wyboru (9,5 km oraz 5,9 km).  Zapraszamy także seniorów dla których będzie przygotowana trasa nordic walking. Specjalnie dla najmłodszych zorganizowane będą biegi dla dzieci. Serdecznie zapraszamy na tą rodzinną imprezę!   Zapisy na bieg

                                                               

III Rodzinne podbiegi już za nami.

Dorośli z młodzieżą szkolna biegali na dwóch dystansach 9,5 km oraz 5,9 km. Po dokonaniu niezbędnych formalności uczestnicy biegu zostali zaproszeni na krótką rozgrzewkę. Dokładnie o godzinie 10:00 Wójt Gminy Leonard Pietruszka, wystrzałem z pistoletu startowego rozpoczął bieg. Pierwsi zawodnicy na mecie pojawili się już w 22 minucie. Było trudno ale uśmiechnięte twarze na mecie mówiły jedno… było warto! Na dystansie 5,9 km najlepsi byli Robert Tomków z Niemodlina oraz Kornelia Polek-Duraj z Murowa. Na dłuższym 9,5 km dystansie zwyciężyli Dawid Szostopal z Nysy i Lilianna Milińska z Niemodlina.

Małe dzieci także miały swoje biegowe 5 minut. Specjalnie dla nich zorganizowano po raz pierwszy specjalne biegowe zmagania w różnych kategoriach wiekowych (od 3 do 7 lat). Jak przed każdym „dorosłym” biegiem także dzieci miały rozgrzewkę, którą tanecznie poprowadził niezawodny pan Miron. Biegi odbyły się na bieżni przy hali OSiR a ich zwieńczeniem oprócz medali, uśmiechów i radości na twarzach dzieci był wspólny pożegnalny taniec.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, osobom odpowiedzialnym za zabezpieczenie trasy, personelowi i instruktorom OSiR, sponsorom i wszystkim tym, którzy sprawili, że ten bieg był bezpieczny i stał się niezapomnianym przeżyciem dla jego uczestników.

Zwycięzcom i uczestnikom biegu serdecznie gratulujemy!

Wyniki biegu

Wyniki z podziałem na kategorie

FOTOGALERIA

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski