×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

III Rodzinne podbiegi już za nami.

Dorośli z młodzieżą szkolna biegali na dwóch dystansach 9,5 km oraz 5,9 km. Po dokonaniu niezbędnych formalności uczestnicy biegu zostali zaproszeni na krótką rozgrzewkę. Dokładnie o godzinie 10:00 Wójt Gminy Leonard Pietruszka, wystrzałem z pistoletu startowego rozpoczął bieg. Pierwsi zawodnicy na mecie pojawili się już w 22 minucie. Było trudno ale uśmiechnięte twarze na mecie mówiły jedno… było warto! Na dystansie 5,9 km najlepsi byli Robert Tomków z Niemodlina oraz Kornelia Polek-Duraj z Murowa. Na dłuższym 9,5 km dystansie zwyciężyli Dawid Szostopal z Nysy i Lilianna Milińska z Niemodlina.

Małe dzieci także miały swoje biegowe 5 minut. Specjalnie dla nich zorganizowano po raz pierwszy specjalne biegowe zmagania w różnych kategoriach wiekowych (od 3 do 7 lat). Jak przed każdym „dorosłym” biegiem także dzieci miały rozgrzewkę, którą tanecznie poprowadził niezawodny pan Miron. Biegi odbyły się na bieżni przy hali OSiR a ich zwieńczeniem oprócz medali, uśmiechów i radości na twarzach dzieci był wspólny pożegnalny taniec.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, osobom odpowiedzialnym za zabezpieczenie trasy, personelowi i instruktorom OSiR, sponsorom i wszystkim tym, którzy sprawili, że ten bieg był bezpieczny i stał się niezapomnianym przeżyciem dla jego uczestników.

Zwycięzcom i uczestnikom biegu serdecznie gratulujemy!

Wyniki biegu

Wyniki z podziałem na kategorie

FOTOGALERIA

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski