×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z opublikowanym w dzienniku ustaw rozporządzeniem rządu z dnia 21 grudnia 2020 poz. 2316 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii dot. aktywności sportowej do dnia 17 stycznia 2021r włącznie ORLIK pozostanie nieczynny.

Piłkarska klasa B

Wydział gier OZPN podzielił drużyny według klucza geograficznego. W poprzednim sezonie do gry zgłosiły się 184 zespoły, ale 10 wycofało się w trakcie rozgrywek. Teraz są 172 drużyny, ale w tym 14 nowych. Sezon w grupach, gdzie jest po 13 i 14 drużyn zacznie się w weekend 19-20 sierpnia. W tych, gdzie jest po 12 drużyn dwa tygodnie później. Kolejki będą w każdy kolejny weekend. Ostatnia w rundzie jesiennej - 11-12 listopada. Drużyny z naszej gminy trafiły do grupy piątej, a tak wygląda układ drużyn w tej grupie:

Grupa 5: Brynica, Victoria II Chróścice, Gazownik Wawelno, Grom Świerkle Opole, Turawa, Niewodniki, Sławice Opole, Zawada, KS Dąbrowa, GKS Komprachcice, Chmielowice Opole, Grudzice Opole, Zieloni Ligota Tułowicka, Sokół II Grodziec Niemodlin.
 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski