×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z opublikowanym w dzienniku ustaw rozporządzeniem rządu w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii dot. aktywności sportowej do dnia 31 stycznia 2021r włącznie ORLIK pozostanie nieczynny.

Liga Oldbojów 2017

Terminarz rozgrywek
Wojewódzkiej Ligi Oldbojów Opolszczyzny
Jesień 2017
1. Kolejka 09.09.2017 godz. 17:00 (sobota)
1. Skaut Odra Opole RTS Zefir K-Koźle :
2. Gmina Lewin Brzeski Oldboje Berland Komprachcice 4:1
3. Stal Nysa AGFA Prusinowice 6:0
4. OKiS Oldboje Prószków Unia Polska Cerekiew 1:0
2. Kolejka 16.09.2017 godz. 17:00 (sobota)
6. AGFA Prusinowice Skaut Odra Opole :
7. Unia Polska Cerekiew Gmina Lewin Brzeski 0:10
8. RTS Zefir K-Koźle OKiS Oldboje Prószków 4:5
9. Oldboje Berland Komprachcice Stal Nysa 1:0
3. Kolejka 23.09.2017 godz. 17:00 (sobota)
11. Gmina Lewin Brzeski RTS Zefir K-Koźle 3:2
12. Stal Nysa Unia Polska Cerekiew 1:1
13. AGFA Prusinowice Oldboje Berland Komprachcice 2:2
14. OKiS Oldboje Prószków Skaut Odra Opole 0:0
4. Kolejka 30.09.2017 godz. 17:00 (sobota)
16. Skaut Odra Opole Oldboje Berland Komprachcice 3:0
17. Unia Polska Cerekiew AGFA Prusinowice 0:3
18. RTS Zefir K-Koźle Stal Nysa 2:0
19. OKiS Oldboje Prószków Gmina Lewin Brzeski 0:2
5. Kolejka 07.10.2017 godz. 16:30 (sobota)
21. Gmina Lewin Brzeski Skaut Odra Opole 0:1
22. Stal Nysa OKiS Oldboje Prószków 1:7
23. AGFA Prusinowice RTS Zefir K-Koźle 4:1
24. Oldboje Berland Komprachcice Unia Polska Cerekiew 4:2
6. Kolejka 14.10.2017 godz. 16:30 (sobota)
26. Skaut Odra Opole Unia Polska Cerekiew 5:2
27. Gmina Lewin Brzeski Stal Nysa 4:0
28. RTS Zefir K-Koźle Oldboje Berland Komprachcice 3:1
29. OKiS Oldboje Prószków AGFA Prusinowice 2:1
7. Kolejka 21.10.2017 godz. 16:15 (sobota)
31. Stal Nysa Skaut Odra Opole 0:10
32. AGFA Prusinowice Gmina Lewin Brzeski 4:0
33. Unia Polska Cerekiew RTS Zefir K-Koźle 3:1
34. Oldboje Berland Komprachcice OKiS Oldboje Prószków 2:1
8. Kolejka 21.04.2018 godz. 17:00 (sobota)
29. RTS Zefir K-Koźle Skaut Odra Opole :
30. Oldboje Berland Komprachcice Gmina Lewin Brzeski :
31. AGFA Prusinowice Stal Nysa :
32. Unia Polska Cerekiew OKiS Oldboje Prószków :
9 Kolejka 28.04.2018 godz. 17:00 (sobota)
33. Skaut Odra Opole AGFA Prusinowice :
34. Gmina Lewin Brzeski Unia Polska Cerekiew :
35. OKiS Oldboje Prószków RTS Zefir K-Koźle :
36. Stal Nysa Oldboje Berland Komprachcice :
10 Kolejka 05.05.2018 godz. 17:00 (sobota)
37. RTS Zefir K-Koźle Gmina Lewin Brzeski :
38. Unia Polska Cerekiew Stal Nysa :
39. Oldboje Berland Komprachcice AGFA Prusinowice :
40. Skaut Odra Opole OKiS Oldboje Prószków :
11 Kolejka 12.05.2018 godz. 17:00 (sobota)
41. Oldboje Berland Komprachcice Skaut Odra Opole :
42. AGFA Prusinowice Unia Polska Cerekiew :
43. Stal Nysa RTS Zefir K-Koźle :
44. Gmina Lewin Brzeski OKiS Oldboje Prószków :
12 Kolejka 19.05.2018 godz. 17:00 (sobota)
45. Skaut Odra Opole Stal Nysa :
46. Gmina Lewin Brzeski AGFA Prusinowice :
47. RTS Zefir K-Koźle Unia Polska Cerekiew :
48. OKiS Oldboje Prószków Oldboje Berland Komprachcice :
13 Kolejka 02.06.2018 godz. 17:00(sobota)
49. Skaut Odra Opole Gmina Lewin Brzeski :
50. OKiS Oldboje Prószków Stal Nysa :
51. RTS Zefir K-Koźle AGFA Prusinowice :
52. Unia Polska Cerekiew Oldboje Berland Komprachcice :
14 Kolejka 09.06.2018 godz. 17:00 (sobota)
53. Unia Polska Cerekiew Skaut Odra Opole :
54. Stal Nysa Gmina Lewin Brzeski :
55. Oldboje Berland Komprachcice RTS Zefir K-Koźle :
56. AGFA Prusinowice OKiS Oldboje Prószków :

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski