×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

UWAGA! 19 stycznia (piątek) Orlik będzie nieczynny! Przepraszamy.                                                                               UWAGA! 19 stycznia (piątek) Orlik będzie nieczynny! Przepraszamy.                                                                               UWAGA! 19 stycznia (piątek) Orlik będzie nieczynny! Przepraszamy.                                                                               UWAGA! 19 stycznia (piątek) Orlik będzie nieczynny! Przepraszamy.

Rozgrywki KLF 2016/2017

klf_timsport.png

GKS Berland Komprachcice i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach serdecznie zapraszają na Mecze Komprachcickiej Ligi Futsalu. Rozgrywki rozpoczną się w weekend 19 - 20 listopada. Tak jak w ubiegłym roku w każdej z lig startuje 8 ekip. Miło nam również poinformować że patronem ligi został sklep timsport.pl oferujący buty, odzież i inne artykuły sportowe dla profesjonalistów i amatorów.

PDFRegulamin_Rozgrywek.pdf   PDFzgloszenie_zawodnikow.pdf   PDFzgloszenie_druzyny.pdf

Terminarz rozgrywek KLF 2016/2017
(aktualizacja terminarza i wyników: 26.02.2017r. godz. 18:44)

 
       2                I liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy
Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
19.11.2016  21:00  UNS Team Opole 3:4 Opolskie Żubry
20.11.2016 14:00 Stara Gwardia Opole 5:4 Futsal Groszowice
20.11.2016 15:00 CDB Futsal Team 1:6 Bongo Opole
20.11.2016 16:00 Bassau Prószków 9:2 The Zigers
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
27.11.2016 15:00 CDB Futsal Team 4:4 UNS Team Opole
27.11.2016 16:00 The Zigers 3:2 Bongo Opole
27.11.2016 17:00 Opolskie Żubry 6:1 Futsal Groszowice
27.11.2016 18:00 Stara Gwardia Opole 4:1 Bassau Prószków
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
04.12.2016 11:00 CDB Futsal Team 6:3 The Zigers
04.12.2016 12:00 Futsal Groszowice 2:7 Bassau Prószków
04.12.2016 13:00 Opolskie Żubry 6:4 Stara Gwardia Opole
04.12.2016 14:00 Bongo Opole 7:6 UNS Team Opole
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
11.12.2016 15:00 CDB Futsal Team 1:3 Stara Gwardia Opole
11.12.2016 16:00 Futsal Groszowice 2:6 Bongo Opole
11.12.2016 17:00 UNS Team Opole 3:8 Bassau Prószków
11.12.2016 18:00 The Zigers 4:3 Opolskie Żubry
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
17.12.2016 13:00 Bongo Opole 1:3 Stara Gwardia Opole
17.12.2016 14:00 CDB Futsal Team 3:2 Futsal Groszowice
17.12.2016 15:00 The Zigers 2:2 UNS Team Opole
17.12.2016 16:00 Bassau Prószków 5:3 Opolskie Żubry
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
29.12.2016 19:00 UNS Team Opole 4:6 Stara Gwardia Opole
29.12.2016 20:00 Bassau Prószków 4:3 Bongo Opole
29.12.2016 21:00 Opolskie Żubry 1:4 CDB Futsal Team
29.12.2016 22:00 The Zigers 5:6 Futsal Groszowice
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
07.01.2017 14:00 Stara Gwardia Opole 8:1 The Zigers
07.01.2017 15:00 Futsal Groszowice 0:5 UNS Team Opole
07.01.2017 16:00 CDB Futsal Team 4:3 Bassau Prószków
07.01.2017 17:00 Bongo Opole 4:2 Opolskie Żubry
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
15.01.2017 17:00 Opolskie Żubry 6:6 UNS Team Opole
15.01.2017 18:00 Futsal Groszowice 1:3 Stara Gwardia Opole
15.01.2017 19:00 Bongo Opole 8:6 CDB Futsal Team
15.01.2017 20:00 The Zigers 3:9 Bassau Prószków
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
21.01.2017 14:00 Bassau Prószków 4:3 Stara Gwardia Opole
21.01.2017 15:00 UNS Team Opole 4:7 CDB Futsal Team
21.01.2017 16:00 Bongo Opole 5:0 The Zigers
21.01.2017 17:00 Futsal Groszowice 3:5 Opolskie Żubry
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
22.01.2017 16:00 The Zigers 0:6 CDB Futsal Team
22.01.2017 17:00 Bassau Prószków 3:1 Futsal Groszowice
22.01.2017 18:00 Stara Gwardia Opole 3:2 Opolskie Żubry
22.01.2017 19:00 UNS Team Opole 2:7 Bongo Opole
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
04.02.2017 19:00 Stara Gwardia Opole 1:7 CDB Futsal Team
04.02.2017 20:00 Bongo Opole 5:2 Futsal Groszowice
04.02.2017 21:00 Bassau Prószków 7:1 UNS Team Opole
04.02.2017 22:00 Opolskie Żubry 9:0 The Zigers
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
05.02.2017 15:00 Stara Gwardia Opole 3:4 Bongo Opole
05.02.2017 16:00 Futsal Groszowice 5:6 CDB Futsal Team
05.02.2017 17:00 UNS Team Opole 7:1 The Zigers
05.02.2017 18:00 Opolskie Żubry 4:4 Bassau Prószków
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
12.02.2017 15:00 Stara Gwardia Opole 3:1 UNS Team Opole
12.02.2017 16:00 Bongo Opole 6:1 Bassau Prószków
12.02.2017 17:00 CDB Futsal Team 3:0 Opolskie Żubry
12.02.2017 18:00 Futsal Groszowice 0:4 The Zigers
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
18.02.2017 12:00 The Zigers 5:6 Stara Gwardia Opole
18.02.2017 13:00 UNS Team Opole 5:0 Futsal Groszowice
18.02.2017 14:00 Bassau Prószków 5:1 CDB Futsal Team
18.02.2017 15:00 Opolskie Żubry 5:5 Bongo Opole
         
       1    3           II liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy
Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
19.11.2016 18:00 iCAR Wawelno 1:5 BCH Ford Opole
19.11.2016 19:00 Rally Team 5:2 Brutal Opole
20.11.2016 13:00 Grunt Opole 3:2 SFD Futsal Team
20.11.2016 17:00 Grupa JD Opole 8:2 ECO SA
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
27.11.2016 11:00 Brutal Opole 2:5 iCAR Wawelno 
27.11.2016 12:00 BCH Ford Opole 3:6 Rally Team 
27.11.2016 13:00 ECO SA Opole 0:3 Grunt Opole 
27.11.2016 14:00 SFD Futsal Team 3:4 Grupa JD Opole 
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
04.12.2016 15:00 iCAR Wawelno 3:3 SFD Futsal Team
04.12.2016 16:00 BCH Ford Opole 2:2 Grunt Opole
04.12.2016 17:00 ECO SA Opole 3:5 Rally Team
04.12.2016 18:00 Grupa JD Opole 7:3 Brutal Opole
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
11.12.2016 11:00 iCAR Wawelno 4:8 Rally Team
11.12.2016 12:00 BCH Ford Opole 7:3 Brutal Opole
11.12.2016 13:00 Grunt Opole 3:8 Grupa JD Opole
11.12.2016 14:00 ECO SA Opole 4:4 SFD Futsal Team
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
17.12.2016 09:00 Grunt Opole 0:5 iCAR Wawelno
17.12.2016 10:00 BCH Ford Opole 6:7 SFD Futsal Team
17.12.2016 11:00 Rally Team 1:2 Grupa JD Opole
17.12.2016 12:00 Brutal Opole 3:4 ECO SA Opole
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
07.01.2017 09:00 Grupa JD Opole 4:1 iCAR Wawelno
07.01.2017 10:00 ECO SA Opole 2:1 BCH Ford Opole
07.01.2017 11:00 Rally Team 6:2 SFD Futsal Team
07.01.2017 12:00 Brutal Opole 1:6 Grunt Opole
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
08.01.2017 15:00 iCAR Wawelno 5:5 ECO SA Opole
08.01.2017 16:00 BCH Ford Opole 4:3 Grupa JD Opole
08.01.2017 17:00 Grunt Opole 1:1 Rally Team
08.01.2017 18:00 SFD Futsal Team 5:2 Brutal Opole
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
15.01.2017 12:00 BCH Ford Opole 2:3 iCAR Wawelno
15.01.2017 13:00 Brutal Opole 4:3 Rally Team
15.01.2017 14:00 SFD Futsal Team 2:5 Grunt Opole
15.01.2017 15:00 ECO SA Opole 5:8 Grupa JD Opole
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
26.02.2017 15:00 iCAR Wawelno 5:0 Brutal Opole
26.02.2017 16:00 Rally Team 4:4 BCH Ford Opole
26.02.2017 17:00 Grunt Opole 2:3 ECO SA Opole
26.02.2017 18:00 Grupa JD Opole 9:2 SFD Futsal Team
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
29.01.2017 15:00 SFD Futsal Team 3:2 iCAR Wawelno
29.01.2017 16:00 Grunt Opole 5:0 BCH Ford Opole
29.01.2017 17:00 Rally Team 3:3 ECO SA Opole
29.01.2017 18:00 Brutal Opole 1:7 Grupa JD Opole
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
05.02.2017 10:00 Rally Team 2:4 iCAR Wawelno
05.02.2017 11:00 Brutal Opole 2:3 BCH Ford Opole
05.02.2017 12:00 Grupa JD Opole 2:4 Grunt Opole
05.02.2017 13:00 SFD Futsal Team 8:6 ECO SA Opole
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
12.02.2017 10:00 iCAR Wawelno 1:2 Grunt Opole
12.02.2017 11:00 SFD Futsal Team 3:5 BCH Ford Opole
12.02.2017 12:00 Grupa JD Opole 4:0 Rally Team
12.02.2017 13:00 ECO SA Opole 4:2 Brutal Opole
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
19.02.2017 11:00 iCAR Wawelno 4:3 Grupa JD Opole
19.02.2017 12:00 BCH Ford Opole 6:2 ECO SA Opole
19.02.2017 13:00 SFD Futsal Team 1:5 Rally Team
19.02.2017 14:00 Grunt Opole 4:2 Brutal Opole
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
25.02.2017 18:00 ECO SA Opole 6:4 iCAR Wawelno
25.02.2017 19:00 Grupa JD Opole 5:3 BCH Ford Opole
25.02.2017 20:00 Rally Team 3:3 Grunt Opole
25.02.2017 21:00 Brutal Opole 4:7 SFD Futsal Team
         
     1    2            III liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy
Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
19.11.2016 15:00 Maniex Team Opole 1:2 Gala Dachy Ochodze
19.11.2016 16:00 Berland Komprachcice Juniorzy 3:1 DEC Team
19.11.2016 17:00 OIRP Opole 0:8 AnMar Prószków
19.11.2016 20:00 Nutricia Opole 4:2 Szopa na narzędzia
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
20.11.2016 10:00 DEC Team 4:1 AnMar Prószków
20.11.2016 11:00 Berland Komprachcice Juniorzy 4:1 Gala Dachy Ochodze
20.11.2016 12:00 Maniex Team Opole 4:2 Szopa na narzędzia
20.11.2016 18:00 OIRP Opole 2:5 Nutricia Opole
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
26.11.2016 14:00 Berland Komprachcice Juniorzy 9:1 Maniex Team Opole
26.11.2016 15:00 Gala Dachy Ochodze 3:1 DEC Team
27.11.2016 09:00 OIRP Opole 3:6 Szopa na Narzędzia
27.11.2016 10:00 AnMar Prószków 3:1 Nutricia Opole
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
10.12.2016 20:15 DEC Team 3:3 Maniex Team Opole
10.12.2016 21:15 Gala Dachy Ochodze 3:5 Nutricia Opole
11.12.2016 09:00 Berland Komprachcice Juniorzy 13:3 OIRP Opole
11.12.2016 10:15 AnMar Prószków 2:2 Szopa na Narzędzia
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
27.12.2016 19:00 Maniex Team Opole 3:1 AnMar Prószków
27.12.2016 20:00 Szopa na Narzędzia 5:0 Gala Dachy Ochodze
27.12.2016 21:00 Nutricia Opole 2:4 Berland Komprachcice Juniorzy
27.12.2016 22:00 DEC Team 5:4 OIRP Opole
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
06.01.2017 13:00 OIRP Opole 3:7 Maniex Team Opole
06.01.2017 14:00 Gala Dachy Ochodze 3:2 AnMar Prószków
06.01.2017 15:00 Nutricia Opole 1:4 DEC Team
06.01.2017 16:00 Berland Komprachcice Juniorzy 6:2 Szopa na Narzędzia
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
07.01.2017 18:00 Nutricia Opole 3:6 Maniex Team Opole
07.01.2017 19:00 OIRP Opole 1:7 Gala Dachy Ochodze
08.01.2017 19:00 AnMar Prószków 4:8 Berland Komprachcice Juniorzy
07.01.2017 21:00 Szopa na Narzędzia 4:3 DEC Team
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
21.01.2017 10:00 Gala Dachy Ochodze 1:2 Maniex Team Opole
21.01.2017 11:00 DEC Team 1:6 Berland Komprachcice Juniorzy
21.01.2017 12:00 AnMar Prószków 5:1 OIRP Opole
21.01.2017 13:00 Szopa na Narzędzia 4:4 Nutricia Opole
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
28.01.2017 12:00 AnMar Prószków 2:1 DEC Team
22.01.2017 13:00 Gala Dachy Ochodze 3:4 Berland Komprachcice Juniorzy
28.01.2017 14:00 Szopa na Narzędzia 7:2 Maniex Team Opole
28.01.2017 15:00 Nutricia Opole 1:0 OIRP Opole
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
29.01.2017 10:00 Maniex Team Opole 5:3 Berland Komprachcice Juniorzy
29.01.2017 11:00 DEC Team 3:2 Gala Dachy Ochodze
29.01.2017 12:00 Szopa na Narzędzia 4:7 OIRP Opole
29.01.2017 13:00 Nutricia Opole 5:4 AnMar Prószków
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
04.02.2017 14:00 Maniex Team Opole 4:5 DEC Team
04.02.2017 15:00 Nutricia Opole 0:5 Gala Dachy Ochodze
04.02.2017 16:00 OIRP Opole 1:12 Berland Komprachcice Juniorzy
04.02.2017 17:00 Szopa na Narzędzia 9:4 AnMar Prószków
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
11.02.2017 12:00 AnMar Prószków 0:1 Maniex Team Opole
11.02.2017 13:00 Gala Dachy Ochodze 3:5 Szopa na Narzędzia
11.02.2017 14:00 Berland Komprachcice Juniorzy 4:6 Nutricia Opole
11.02.2017 15:00 OIRP Opole 1:3 DEC Team
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
18.02.2017 10:00 Maniex Team Opole 3:3 OIRP Opole
18.02.2017 11:00 AnMar Prószków 2:2 Gala Dachy Ochodze
19.02.2017 09:00 DEC Team 3:8 Nutricia Opole
19.02.2017 10:00 Szopa na Narzędzia 5:4 Berland Komprachcice Juniorzy
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
25.02.2017 11:00 Maniex Team Opole 0:6 Nutricia Opole
25.02.2017 12:00 Gala Dachy Ochodze 4:0 OIRP Opole
25.02.2017 13:00 DEC Team 2:5 Szopa na Narzędzia
25.02.2017 14:00 Berland Komprachcice Juniorzy 4:6 AnMar Prószków

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski