×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Ruszają zapisy do KLF

GKS Berland Komprachcice i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach serdecznie zapraszają do udziału w XV edycji Komprachcickiej Ligi Futsalu KLF - sezon 2017/2018.

ebIMG_03.jpeg

Rozgrywki rozpoczną się w weekend 25 - 26 listopada br.  Zakończenie rozgrywek we wszystkich ligach zaplanowano na połowę marca 2018 r. Mecze będą rozgrywane w soboty oraz w niedziele. Możliwe są również inne terminy w przypadku wolnych godzin na hali. Tak jak w ubiegłych latach w każdej z lig wystartuje po 8 ekip. Warunkiem udziału w rozgrywkach jest opłata wpisowego oraz dostarczenie zgłoszenie drużyny.

Zapisy do ligi potrwają do 15 listopada br., z tym że pierwszeństwo mają drużyny, które w ubiegłym sezonie występowały w KLF. W przypadku wolnych miejsc, po 15 listopada, będą mogły zgłaszać się „nowe” ekipy. Organizatorzy z góry przepraszają za tę niedogodność, lecz spowodowana jest ona ograniczeniami dostępu do wolnych godzin w hali OSiR.

Jak zapisać drużynę do ligi?:

  1. Wysłać maila ze zgłoszeniem na adres , (zgłoszenie powinno zawierać: nazwę drużyny, nazwisko i imię kierownika, telefon kontaktowy),
  2. Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia do ligi wpłacić wpisowe na podane konto na podstawie przesłanej faktury.

PROSIMY NIE WPŁACAĆ WPISOWEGO BEZ POTWIERDZENIA PRZYJĘCIA DRUŻYNY
DO ROZGRYWEK LIGOWYCH!!!

Wysokość wpisowego:

 

Do 31 października 2017r.

Do 10 listopada 2017r.

Do 15 listopada 2017r.

I LIGA

(8 drużyn)

850zł

900zł

950zł

II LIGA

(8 drużyn)

850zł

 

900zł

 

950zł

 

Zmiany w regulaminie:

  1. W sezonie 2017/2018 planuje się rozgrywki tylko I i II ligi.
  2. Wszystkie mecze będą sędziowane przez dwóch sędziów!
  3. Opłata za mecz oddany walkowerem bez poinformowania przeciwnika i organizatora – 100 zł (płatne przed kolejnym spotkaniem pod rygorem ukarania walkowerem w następnym spotkaniu).

Zakończenie ligi odbędzie się w pierwszy piątek lub sobotę po ostatniej kolejce rozgrywek ligowych. Organizator dopuszcza możliwość powiększenia I i II ligi do 10 zespołów lub utworzenie III ligi. Serdecznie zapraszamy

Organizatorzy

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski