×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Wygrany turniej „Sukcesu”

5 listopada siatkarki z Komprachcic pomimo chorób i kontuzji kilku kluczowych zawodniczek bardzo udanie zainaugurowały rozgrywki o Mistrzostwo Województwa młodziczek. Zawodniczki Sukcesu na turnieju w Praszce pokonały UKS Jedynkę I Kluczbork 2:0 (25:18,25:11) oraz MGOKiS Praszka również 2:0 (25:4,25:8).

W trzecim meczu tego turnieju Kluczbork wygrał 2:0 z Praszką. W tej fazie mistrzostw w czterech grupach rywalizuje 15 drużyn, z których dziewięć najlepszych awansuje do kolejnej rundy. Młode siatkarki z Komprachcic, które w poprzednim sezonie w tej kategorii wiekowej zdobyły brązowe medale, na tym etapie rozgrywek trafiły do grupy A z zespołami z Kluczborka (obrońca złotego medalu), Praszki i Olesna. Rywalizacja w grupie odbywa się w trakcie czterech turniejów, a w każdym z nich jedna z ekip pauzuje. W sumie wszystkie zespoły rozegrają ze sobą po dwa mecze, a o kolejności zadecyduje ligowa tabela. Kolejne turnieje, w których wezmą udział młodziczki Sukcesu odbędą się 25 listopada w Kluczborku oraz najprawdopodobniej 2 grudnia o godz. 10.00 na hali OSiR-u w Komprachcicach.

Drużyna LUKS Sukces Komprachcice na turnieju w Praszce wystąpiła w następującym składzie: Michelle Maculak, Katarzyna Kucharska, Julia Niedworok, Ewa Sosińska, Weronika Stelnicka, Patrycja Siendzielorz, Natalia Grala, Paulina Marczak, Natalia Lukas.

DSC_4092.jpeg

Terminarz rozgrywek MA faza zasadnicza_grupa A.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski