×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Niepodległościowy bieg - krótkie podsumowanie

Komprachcicka Dycha zakończona. Bieg stał na bardzo wysokim poziomie ze względu na uczestnictwo wielu znanych sportowców. Pierwsi zawodnicy na mecie stanęli już po 34 minucie od momentu startu. Pierwszym zawodnikiem, który tego dokonał był Marcel Chodura z czasem 34:11. Jako trzecia dobiegła Barbara Niewiedział z czasem 36:38. Jako pierwszy mieszkaniec naszej gminy linię mety przekroczył Patryk Pikos z Polskiej Nowej Wsi a z kobiet była to Agata Majer. Gratulacje!

Organizacyjnie jedynie pistolet startowy odmówił posłuszeństwa a wszystko inne zagrało, dzięki zaangażowaniu dziesiątek wolontariuszy, jak w najlepiej naoliwionej maszynie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji biegu, do bezpiecznego, biegowego uczczenia 99 rocznicy obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Serdecznie dziękujemy uczestnikom biegu za tak liczne przybycie, świetną zabawę i wspaniałe wyniki. Spotykajmy się, za rok na okrągłej 100 rocznicy i zarazem na IV Niepodległościowym biegu w naszej gminie, zapraszamy!

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć na FB

wyniki biegu do pobrania

Już dzisiaj zapraszamy także na I Opolski Festiwal Biegowy, który odbędzie się 16 - 18 Listopada w Opolu. Także jako wydarzenie na Facebook można śledzić co się będzie działo https://www.facebook.com/events/133503840722992/ i na bieżąco otrzymać szersze info o festiwalu, ciekawostki, konkursy itd.

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski