×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Mało brakowało...

Nasi piłkarze po końcowym gwizdku mocno żałowali straconej szansy, ponieważ w starciu z wiceliderem tabeli pokazali się z bardzo dobrej strony. Gola decydującego o przegranej stracili w 39. min, w niezwykle kontrowersyjnych okolicznościach. - O naszym niepowodzeniu niestety zadecydowała pomyłka sędziego - nie ukrywał Michał Zboch, piłkarz Berlandu.
 
- Szkoda, ponieważ tym samym praktycznie straciliśmy szansę, by doskoczyć do ligowej czołówki. Sam mecz mógł się jednak podobać. Obie drużyny zostawiły na boisku serce i zaprezentowały dobrą grę. Widowisko rzeczywiście nie układało się według żadnego utartego scenariusza. Zarówno jeden, jak i drugi zespół w nim prowadził oraz musiał odrabiać straty.
 
Na półmetku więcej powodów do radości mieli gracze Berlandu, ponieważ wygrywali wtedy 1-0, po trafieniu Arkadiusza Gibały w 16. min. Po przerwie zawodnicy GSF-u przejęli inicjatywę. Zepchnęli naszą drużynę do obrony, a ta tylko przez pewien czas potrafiła skutecznie odpierać ich ataki. Między 30. a 34. minutą gliwiczanie zdobyli bowiem dwie bramki, które postawiły ich w korzystnym położeniu. Autorem pierwszej był Amadeusz Pasierb, a drugiej Michał Rabiej. Nasza ekipa potrafiła natomiast skutecznie odpowiedzieć. W 37. min skonstruowała zabójczy kontratak, który skutecznie sfinalizował skutecznie Zboch. Jego gol nie wystarczył jednak do świętowania sukcesu.
 
GSF Gliwice - Berland Komprachcice 3-2 (0-1)
 
Bramki: 0-1 Gibała - 16., 1-1 Pasierb - 30., 2-1 Rabiej - 34., 2-2 Zboch - 37., 3-2 Czech - 39.
 
GSF: Lawacz, Bogdziewicz - Mirga, Kaczmarczyk, Pasierb, Rabiej, Czech, Węgiel, Bugajak, Wilk, Szyszko, Paul. Trener Błażej Kroczyński.
 
Berland: Burduja - Mika, Zboch, Gibała, Costin, Kilian, Małek, Zyla, Gawin, Sapa, Dora, Wochna, Wedler. Trener Dariusz Lubczyński.
 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski