×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Było blisko wygranej

Drużyna OSIR-u Komprachcice obeszła się smakiem w Obornikach Śląskich. Przegrała z miejscowym Borem 28-29. Całe spotkanie było bardzo wyrównane. Po pierwszym kwadransie był remis 7-7. Później do głosu doszła nasza drużyna. Udało jej się nawet w 22. min odskoczyć na 12-9. Prowadziła również na półmetku, ale już tylko różnicą jednej bramki (13-12).
 
Po przerwie musiała natomiast właściwie cały czas gonić przeciwnika. Choć gospodarze wyraźnie przyspieszyli na początku drugiej połowy, nasi szczypiorniści dzielnie się trzymali. A to dlatego, że dobrze spisywał się duet Kacper Abrahamek - Marcel Ungier.Po raz ostatni remisowali jednak w 40. min, kiedy było 17-17. Na dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem stało się jasne, że nie będą w stanie wywalczyć nawet punktu. Bór prowadził bowiem wtedy już 29-26 i nie dał sobie wyrwać wygranej.
 
Bór Oborniki Śląskie - OSIR Komprachcice 29-28 (12-13)
 
OSIR: Bożych, Jarosz, Oleksyn - Tracz 1, K. Juros 1, Gajda, Wiśniowiecki 1, Piech 1, Abrahamek 5, Kurus, Ungier 9, Marcyniuk 8, Dziurgot 2. Trener Bartłomiej Jasiówka.

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski