×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Wygrany turniej siatkarek z Komprachcic

26 listopada drużyna Sukcesu Komprachcice okazała się najlepsza w kolejnym turnieju I rundy Mistrzostw Województwa Młodziczek. Tym razem na turnieju w Kluczborku zawodniczki Sukcesu pokonały OKS Olesno 2:0 (25:7,25:4) oraz gospodynie - UKS Jedynkę I Kluczbork 2:1 (25:22,19:25,15:12).

O ile mecz z Olesnem był dość jednostronny o tyle pojedynek z Jedynką Kluczbork był bardzo wyrównany a prowadzenie zmieniało się wielokrotnie w każdym z setów. Ostatecznie siatkarki Sukcesu, które były faworytkami tego spotkania, dzięki dobrej zagrywce Ewy Sosińskiej i atakom Michelle Maculak w tie-breaku przechyliły szale zwycięstwa na swoją stronę.  W trzecim meczu turnieju Jedynka pokonała OKS 2:0 (25:4,25:16).

Dzięki wygranym w Kluczborku Sukces zapewnił sobie awans do kolejnej rundy mistrzostw. Może to być awans z pierwszego miejsca w grupie o ile jego zawodniczki potwierdzą dobrą dyspozycje i wygrają turniej, który odbędzie się 2 grudnia o godz. 10.00 na hali OSiR-u w Komprachcicach.

Drużyna LUKS Sukces Komprachcice na turnieju w Praszce wystąpiła w następującym składzie: Michelle Maculak, Katarzyna Kucharska, Julia Niedworok, Ewa Sosińska, Patrycja Siendzielorz, Paulina Marczak, Adrianna Pietrzyk, Aleksandra Żywiołek, Wiktoria Gola, Iga Rybak, Karolina Grund, Nikola Wystrach.

 

  

 


 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski