×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Uwaga!  Siłownia w OSiR już działa w dniach: poniedziałek, środa i piątek  w godzinach 17-21 Serdecznie zapraszamy               Uwaga!  Siłownia w OSiR już działa w dniach: poniedziałek, środa i piątek  w godzinach 17-21 Serdecznie zapraszamy               Uwaga!  Siłownia w OSiR już działa w dniach: poniedziałek, środa i piątek  w godzinach 17-21 Serdecznie zapraszamy               Uwaga!  Siłownia w OSiR już działa w dniach: poniedziałek, środa i piątek  w godzinach 17-21 Serdecznie zapraszamy               

Wygrana OSiRu

Marcel Ungier znów był wyróżniającą się postacią w OSIR-ze Komprachcice. Tym samym nasi gracze w doskonałym stylu pożegnali się z własnymi kibicami. Był to bowiem ich ostatni domowy mecz w 2017 roku. Zdecydowanie pokonali bowiem swojego sąsiada w tabeli, choć tak naprawdę ich dominacja uwidoczniła się dopiero po przerwie. Między 44. a 52. min zdobyli siedem goli z rzędu. Odskoczyli ze stanu 21-15 na 28-15, w efektowny sposób pieczętując swój sukces.

OSIR Komprachcice - Zew Świebodzin 33-18 (15-12)

OSIR: Fiuk, Oleksyn, Jarosz - Tracz 2, K. Juros 1, Gajda 3, Gradowski 3, Abrahamek 6, Stelnicki, Cichy 3, Ungier 6, Bendych 1, Marcyniuk 8, Dziurgot.

Trener Bartłomiej Jasiówka.

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski