×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                    

Wygrana OSiRu

Marcel Ungier znów był wyróżniającą się postacią w OSIR-ze Komprachcice. Tym samym nasi gracze w doskonałym stylu pożegnali się z własnymi kibicami. Był to bowiem ich ostatni domowy mecz w 2017 roku. Zdecydowanie pokonali bowiem swojego sąsiada w tabeli, choć tak naprawdę ich dominacja uwidoczniła się dopiero po przerwie. Między 44. a 52. min zdobyli siedem goli z rzędu. Odskoczyli ze stanu 21-15 na 28-15, w efektowny sposób pieczętując swój sukces.

OSIR Komprachcice - Zew Świebodzin 33-18 (15-12)

OSIR: Fiuk, Oleksyn, Jarosz - Tracz 2, K. Juros 1, Gajda 3, Gradowski 3, Abrahamek 6, Stelnicki, Cichy 3, Ungier 6, Bendych 1, Marcyniuk 8, Dziurgot.

Trener Bartłomiej Jasiówka.

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski