×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Pierwsze mecze KLF

KLF

Ruszyła Komprachcicka Liga Futsalu – KLF timsport.pl Columbex 2017/2018. Pierwsze mecze zostały rozegrane:

I liga

Stara Gwardia, naszpikowana graczami pierwszoligowego Berlandu, nie bez problemu pokonała Opolskie Żubry. Mecz prowadzony w szybkim tempie rozstrzygnął się dopiero w drugiej połowie za sprawą bramek Adriana Zyli (2), Victora Costina i Markusa Przywary i zakończył się wynikiem 4-2 dla Starej Gwardii.

Świetne widowisko zafundowali kibicom piłkarze drużyn Bassau i CDB FT. Po bezbramkowej pierwszej połowie, druga oferowała futsal najwyższej próby. Po zaciętym spotkaniu CDB zapisuje na swoim koncie pierwsze trzy punkty wywalczone w trudnym boju.

Bongo Opole, jak przystało na obrońcę tytułu, pokonało nie bez trudu debiutanta pierwszoligowych rozgrywek iCAR Wawelno. Mecz toczony w szybkim tempie był bardzo zacięty i dopiero w końcówce drugiej połowy piłkarze Bongo pewnie potwierdzili bramkami swoją przewagę.

Najbardziej zaskakujący przebieg miał mecz debiutującej młodzieży z Berlandu Komprachcice z UNS Team. Juniorzy przez długi okres czasu prowadzili i dopiero w końcówce po dość niefrasobliwej grze oddali trzy punktu doświadczonej ekipie UNS.

II liga

Drugoligowe zmagania już tydzień wcześniej rozpoczął mecz OIRP z GKSem Komprachcice. Obserwatorzy typowali zwycięstwo piłkarzy z dużych boisk grających w GKSie, jednak zaprocentowało ubiegłoroczne doświadczenie z futsalowych parkietów Radców Prawnych. Po ciekawym i szybkim meczu pierwsze trzy punkty zapisujemy na konto OIRP.

BCH Ford dość łatwo poradził sobie z drużyną DIWA Personal service. Już pierwsza połowa, zakończona wynikiem 4-0, zapowiadała zwycięstwo futsalistów z Forda. Druga odsłona meczu i kolejne trzy bramki tylko potwierdziły dominację BCH.

Podobnie w meczu Rally Team z Maniexem, rozstrzygnięcie zapadło już w pierwszej połowie. Drużyna Marka Markiewicza naszpikowana doświadczonymi graczami halowymi, z Michałem Zbochem na czele, nie dała nadziei na korzystny wynik Maniexowi.

 W ostatnim drugoligowym pojedynku ECO Opole nie bez problemu pokonało Nutricię Opole. Trzy punkty zapisujemy ECO, jednak przez cały mecz nie było to oczywiste. Obie drużyny stworzyły dobre widowisko a ciekawy mecz, o otwartym do końca wynikiem, mógł się wszystkim podobać.

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski