×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                    

Harmonogram boiska trawiastego

boisko trawiaste

HARMONOGRAM REZERWACJI KOMPLEKSU BOISK "ORLIK" W MIESIĄCU

CZERWIEC 2016

 

30.05.2016

-

5.06.2016

 
 

Pon

Wt

Śr

Czw

Pt

Sob

Nie

 
 

30.05.2016

31.05.2016

1.06.2016

2.06.2016

3.06.2016

4.06.2016

5.06.2016

 

godz.

             

godz

11:00

 

 

11:00

11:30

11:30

12:00

12:00

12:30

12:30

13:00

13:00

13:30

13:30

14:00

14:00

14:30

14:30

15:00

15:00

15:30

15:30

16:00

WOLNE

ŻAKI GKS

WOLNE

WOLNE

ŻAKI GKS

WOLNE

WOLNE

16:00

16:30

16:30

17:00

17:00

17:30

WOLNE

ORLIKI GKS

WOLNE

WOLNE

ORLIKI GKS

17:30

18:00

WOLNE

ZAKRZEWSKI

18:00

18:30

18:30

19:00

WOLNE

DZIEDZIAK

CHARCIAREK

DZIEDZIAK

LKS OSIR

19:00

19:30

19:30

20:00

WOLNE

WOLNE

20:00

20:30

JUREK

STARA GWARDIA

ARMORED COMBAT TEAM

STARA GWARDIA

SMYKAŁA

20:30

21:00

21:00

21:30

21:30

22:00

22:00

                 
 

6.06.2016

-

12.06.2016

 
 

Pon

Wt

Śr

Czw

Pt

Sob

Nie

 
 

6.06.2016

7.06.2016

8.06.2016

9.06.2016

10.06.2016

11.06.2016

12.06.2016

 

godz.

             

godz

11:00

 

 

11:00

11:30

11:30

12:00

12:00

12:30

12:30

13:00

13:00

13:30

13:30

14:00

14:00

14:30

14:30

15:00

15:00

15:30

15:30

16:00

WOLNE

ŻAKI GKS

WOLNE

WOLNE

ŻAKI GKS

WOLNE

WOLNE

16:00

16:30

16:30

17:00

17:00

17:30

WOLNE

ORLIKI GKS

WOLNE

WOLNE

ORLIKI GKS

17:30

18:00

WOLNE

ZAKRZEWSKI

18:00

18:30

18:30

19:00

WOLNE

DZIEDZIAK

CHARCIAREK

DZIEDZIAK

ROMEK

19:00

19:30

19:30

20:00

WOLNE

WOLNE

20:00

20:30

JUREK

STARA GWARDIA

ARMORED COMBAT TEAM

STARA GWARDIA

SMYKAŁA

20:30

21:00

21:00

21:30

21:30

22:00

22:00

                 
 

13.06.2016

-

19.06.2016

 
 

Pon

Wt

Śr

Czw

Pt

Sob

Nie

 
 

13.06.2016

14.06.2016

15.06.2016

16.06.2016

17.06.2016

18.06.2016

19.06.2016

 

godz.

             

godz

11:00

 

 

11:00

11:30

11:30

12:00

12:00

12:30

12:30

13:00

13:00

13:30

13:30

14:00

14:00

14:30

14:30

15:00

15:00

15:30

15:30

16:00

WOLNE

ŻAKI GKS

WOLNE

ROJKIEWICZ

ŻAKI GKS

WOLNE

WOLNE

16:00

16:30

16:30

17:00

17:00

17:30

WOLNE

ORLIKI GKS

WOLNE

WOLNE

ORLIKI GKS

17:30

18:00

WOLNE

ZAKRZEWSKI

18:00

18:30

18:30

19:00

WOLNE

DZIEDZIAK

CHARCIAREK

DZIEDZIAK

LKS OSiR

19:00

19:30

19:30

20:00

WOLNE

WOLNE

20:00

20:30

JUREK

STARA GWARDIA

ARMORED COMBAT TEAM

STARA GWARDIA

SMYKAŁA

20:30

21:00

21:00

21:30

21:30

22:00

22:00

                 
 

20.06.2016

-

26.06.2016

 
 

Pon

Wt

Śr

Czw

Pt

Sob

Nie

 
 

20.06.2016

21.06.2016

22.06.2016

23.06.2016

24.06.2016

25.06.2016

26.06.2016

 

godz.

             

godz

11:00

 

 

11:00

11:30

11:30

12:00

12:00

12:30

12:30

13:00

13:00

13:30

13:30

14:00

14:00

14:30

14:30

15:00

15:00

15:30

15:30

16:00

WOLNE

ŻAKI GKS

WOLNE

WOLNE

ŻAKI GKS

WOLNE

WOLNE

16:00

16:30

16:30

17:00

17:00

17:30

WOLNE

ORLIKI GKS

WOLNE

WOLNE

ORLIKI GKS

17:30

18:00

WOLNE

ZAKRZEWSKI

18:00

18:30

18:30

19:00

WOLNE

DZIEDZIAK

CHARCIAREK

DZIEDZIAK

WOLNE

19:00

19:30

19:30

20:00

WOLNE

WOLNE

20:00

20:30

JUREK

STARA GWARDIA

ARMORED COMBAT TEAM

STARA GWARDIA

SMYKAŁA

20:30

21:00

21:00

21:30

21:30

22:00

22:00

                 
 

27.06.2016

-

3.07.2016

 
 

Pon

Wt

Śr

Czw

Pt

Sob

Nie

 
 

27.06.2016

28.06.2016

29.06.2016

30.06.2016

1.07.2016

2.07.2016

3.07.2016

 

godz.

             

godz

11:00

 

 

11:00

11:30

11:30

12:00

12:00

12:30

12:30

13:00

13:00

13:30

13:30

14:00

14:00

14:30

14:30

15:00

15:00

15:30

15:30

16:00

WOLNE

ŻAKI GKS

WOLNE

WOLNE

ŻAKI GKS

WOLNE

WOLNE

16:00

16:30

16:30

17:00

17:00

17:30

WOLNE

ORLIKI GKS

WOLNE

WOLNE

ORLIKI GKS

17:30

18:00

WOLNE

ZAKRZEWSKI

18:00

18:30

18:30

19:00

WOLNE

DZIEDZIAK

CHARCIAREK

DZIEDZIAK

WOLNE

19:00

19:30

19:30

20:00

WOLNE

WOLNE

20:00

20:30

JUREK

STARA GWARDIA

ARMORED COMBAT TEAM

STARA GWARDIA

SMYKAŁA

20:30

21:00

21:00

21:30

21:30

22:00

22:00

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski