×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Finał w piłce ręcznej

Po wcześniejszym wygraniu ½ Wojewódzkiego w Opolu gdzie pokonaliśmy między innymi mistrza Opola wywalczyliśmy awans do tak upragnionego finału wojewódzkiego.

06.12.2017 w Brzegu odbył się Finał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Chłopców  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w którym udział wzięła nasza drużyna. W finale spotkały się zespoły z Grodkowa , Brzegu  , Zawadzkie oraz nasz zespół. Sam udział w tych rozgrywkach na tym poziomie to ogromne wyróżnienie.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną z Zawadzkiego. Po wyrównanym do ostatniej sekundy meczu wygrywamy14:13. W kolejnym meczu zmierzyliśmy się z faworyzowaną drużyną z Grodkowa ustępując dopiero w drugiej połowie , mecz zakończył się porażką 15:22. W ostatnim meczu turnieju z Brzegiem stawką było drugie miejsce . Rozpoczęliśmy świetnie prowadząc do przerwy. Jednak w drugiej połowie przytrafiły się błędy i niestety zespół z Brzegu przechylił szale zwycięstwa na swoją korzyść, mecz kończy się porażką 17:22.

 Podsumowując zajmujemy III miejsce i otrzymujemy brązowe medale i jest to największy sukces naszej młodzieży od wielu lat .

Reprezentacja PSP Komprachcice  - FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE RĘCZNEJ BRZEG 06.12.2017r.

 1. Gala Dawid
 2. Hryniewicz Bartosz
 3. Hyl Piort
 4. Kwas Patryk
 5. Lelek Mateusz
 6. Lelek Sebastian
 7. Łacny Daniel
 8. Morawiec Steven
 9. Niewiadomski Michał
 10. Okoń Damian
 11. Sosna Fabian 

                                             Opiekunowie: Witold Kawulok

                                                                          Marcin Janecki

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski