×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

VIII Jarmark

W niedzielę 17 grudnia na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji miało miejsce radosne spotkanie mieszkańców naszej gminy w ramach zorganizowanego, już po raz ósmy, Jarmarku Bożonarodzeniowego. O godz. 14.00 odprawiona została tradycyjnie już Msza Św. w intencji wszystkich mieszkańców gminy. Bezpośrednio po mszy na scenę wkraczali wykonawcy i prezentowali wspaniały program artystyczny. Kolejno mogliśmy podziwiać występy – dzieci z Ochronki w Komprachcicach, przedszkolaków oraz uczniów ze szkół podstawowych.

Dla mieszkańców oprócz strawy duchowej przygotowano także coś dla ciała. Można było nabyć ciasta upieczone przez rodziców uczniów szkoły w Komprachcicach oraz coś konkretnego np. wspaniałe domowej roboty krokiety z barszczem. Była też możliwość zakupienia świątecznych ozdób na straganach rozłożonych na szkolnych korytarzach.

Wieczór ten uświetniły występy gości. Na scenie już podczas mszy mogliśmy podziwiać góralskie granie zespołu „Mali Ochotni” z Ochotnicy Górnej. Także po mszy mogliśmy się delektować pięknymi kolędami w wykonaniu górali. Na zakończenie jarmarku prawdziwy hit czyli koncert w wykonaniu Orkiestry Dętej ze Szczepanowic. Ci artyści naprawdę „dali czadu” i po każdym utworze zbierali zasłużone gromkie brawa. Licznie zgromadzona publiczność gorącymi brawami dziękowała wszystkim wykonawcom za wspaniałe występy i w tak radosnej atmosferze zakończył się kolejny Jarmark w Komprachcicach.

Organizatorem VIII Jarmarku Bożonarodzeniowego było Stowarzyszenie Forum dla Gminy Komprachcice. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do jego organizacji.

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski