×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                    

Derby dla OSIR-u Komprachcice

W derbowej potyczce z Orlikiem Brzeg, OSiR-em Komprachcice wygrał po zaciętym meczu. Znacznie wyżej plasujący się w tabeli gracze OSiR-u tylko przez pierwsze 20 minut mieli problem z udowodnieniem swojej wyższości. Potem już zdominowali ostatnich w stawce brzeżan.

Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice 34-37 (12-18)

Orlik: Andraszak, Bednarek - Błajda 1, Stopka 4, Włodek 9, Brzeżański 6, Grochowski 8, Wojcieszek 5, Macyszyn 1. Trener Paweł Pietraszek.

OSIR: Oleksyn, Bożych - Tracz, K. Juros 4, Gajda 2, Gradowski, Piech 6, Stelnicki 1, Ungier 5, Adamczyk 6, Węgrzynowicz 7, Kurus 6. Trener Bartłomiej Jasiówka.

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski