×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W okresie wakacji (od 1 lipca) siłownia w OSiR będzie nieczynna.      Serdecznie zapraszamy do zapisów na sportowe półkolonie organizowane w sierpniu.                 W okresie wakacji (od 1 lipca) siłownia w OSiR będzie nieczynna.      Serdecznie zapraszamy do zapisów na sportowe półkolonie organizowane w sierpniu.                 W okresie wakacji (od 1 lipca) siłownia w OSiR będzie nieczynna.      Serdecznie zapraszamy do zapisów na sportowe półkolonie organizowane w sierpniu.                 W okresie wakacji (od 1 lipca) siłownia w OSiR będzie nieczynna.      Serdecznie zapraszamy do zapisów na sportowe półkolonie organizowane w sierpniu.                

Potrzebna krew dla dziecka

zbirka_krwi.jpeg

Potrzebna jest krew grupy AB rh+ dla naszego mieszkańca (7 letniego Szymona), który dzielnie walczy z białaczką w Klinice Hematologii „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu. Przy oddawaniu krwi prosimy o sprecyzowanie, dla kogo ma być przeznaczona.

Krew można oddać w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa I Krwiolecznictwa w OPOLU ul. Kośnego 55 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 (rejestracja do 16.30)

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski