×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Bilety na mecz

Znakomita informacja dla wszystkich kibiców piłki ręcznej i polskich reprezentacji narodowych! Biało-czerwoni wystąpią po raz pierwszy w tym roku przed własną publicznością. Zapraszamy kibiców do Katowic, gdzie w hali Spodek dojdzie do pierwszego z towarzyskiego dwumeczu, Polska-Czechy.

Drużyna Czech była rewelacją niedawnych mistrzostw Europy w Chorwacji gdzie zajęła wysokie 6 miejsce, a jej zawodnik, Ondrej Zdrahala, został królem strzelców całej imprezy. Spotkanie odbędzie się 5 kwietnia o godz. 19:00 w katowickim Spodku. Rewanż dwa dni później w Czechach.

ZAPRASZAMY. BILETY DO NABYCIA POD TYM ADRESEM

zgodnie z informacją otrzymaną z ZPRP istnieje możliwość zakupienia biletów grupowych w cenie 5 PLN za 1 osobę. Bilety grupowe przysługują grupom co najmniej 10-cio osobowym. Opiekunowie (jeden na grupę 10 osób) mają wstęp darmowy.  Do zamówienia zostanie doliczona opłata serwisowa oraz koszt wysyłki kurierskiej.

Specjalna oferta dla Rodzin – promocyjne ceny biletów w pakietach rodzinnych!

w kwestiach biletowych prosimy o kontakt: 

w sprawach zamówień grupowych: 

B2a-724x1024.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski