×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Berland Komprachcice

Efektowny zwycięstwo odnieśli futsaliści Berlandu Komprachcice. Pokonali oni u siebie notowany w dolnej części tabeli Futsal Nowiny aż 7-3. Rozmiary ich zwycięstwa nie do końca oddają jednak realny przebieg spotkania. W pierwszej połowie nasza ekipa miała bowiem niemało problemów i na półmetku przegrywała 1-2. Po przerwie nie pozostawiła już jednak rywalom żadnych złudzeń i ostatecznie pokonała go w podobnych rozmiarach co w pierwszej rundzie, kiedy to zwyciężyła 7-4.

Nie był to jednak jedyny powód do radości dla graczy Berlandu w ostatnich dniach. W piątek, również przed własną publicznością, rozegrali oni bowiem zaległy mecz z GSF-em Gliwice, znajdującym się w czołówce tabeli. I w nim również okazali się lepsi, wygrywając 3-2.

- Chcemy jak najlepiej zakończyć ten średnio udany dla nas sezon i całkiem nieźle nam się to udaje - mówi Dariusz Lubczyński, trener Berlandu. - W ostatnich pięciu meczach odnieśliśmy cztery zwycięstwa i raz zremisowaliśmy. Starcia z GSF-em i Futsalem były dla nas trudne, ale szczególnie ucieszyła mnie w nich postawa chłopaków w drugiej połowie.

Berland Komprachcice - GSF Gliwice 3-2 (2-2)

Bramki dla Berlandu: Mika (dwie), Szwed Berland: Burduja (Korzonek) - Mika, Sapa, Zboch, Gibała - Przywara, Zyla, Gawin, Lachowicz, Małek, Wedler, Szwed. Trener Dariusz Lubczyński.

Berland Komprachcice - Futsal Nowiny 7-3 (1-2)

Bramki dla Berlandu: Gawin, Mika (po dwie), Kilian, Przywara, Szwed Berland: Burduja (Korzonek) - Mika, Sapa, Szwed, Gibała - Przywara, Zyla, Gawin, Lachowicz, Małek, Wedler, Kilian, Olejnik. Trener Dariusz Lubczyński.
 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski