×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Program KLUB - szkolenie

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego Pana Andrzeja Buły oraz Przewodniczącego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Opolu Pana Gerarda Halamy serdecznie zapraszamy przedstawicieli klubów sportowych (prezesów, trenerów, księgowe, działaczy sportowych) do udziału w organizowanym przy wsparciu Samorządu Województwa Opolskiego, szkoleniu dotyczącym aplikowania o środki finansowe do Programu KLUB - edycja 2018 ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

O wsparcie finansowe w Programie KLUB mogą się starać podmioty, które prowadzą formalnie zarejestrowaną działalność sportową co najmniej 3 lata przed datą złożenia wniosku (rejestracja w KRS bądź w ewidencji prowadzonej przez starostę właściwego ze względu na siedzibę klubu). Ponadto kwota dotacji ze środków publicznych udzielanych wnioskodawcy zarówno w roku poprzedzającym złożenie wniosku, jak i roku bieżącym, nie może przekroczyć kwoty 200 tys. zł.

Szkolenie odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2018 r. o godz. 16:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego sala im. Orła Białego, ul. Piastowska 14, Opole – Ostrówek.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu do dnia 20 kwietnia 2018 r. na adres e-mail: Wszystkie osoby, które wezmą udział w szkoleniu otrzymają materiały szkoleniowe (instrukcje) pomocne przy wypełnianiu wniosku. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski