×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

1/16 Puchar Polski

Młodzieżowa drużyna piłki ręcznej nie będzie miała spokojnego majowego weekendu. W dniu 4-6 maja w Głogowie zorganizowana będzie 1/16 Finału Pucharu Polski. Występują drużyny z Głogowa, Zabrza, Wielunia oraz nasza drużyna z Komprachcic. Nasi rywale to:

  • Chrobry Głogów - mistrz woj. dolnośląskiego
  • UKS Rokitnica Zabrze - vice-mistrz woj. śląskiego
  • MKS Wieluń - vice-mistrz woj. łódzkiego

Harmonogram spotkań:

Piątek 4.05
OSIR Komprachcice - MKS Wieluń 16:00
Chrobry Głogów - UKS Rokitnica Zabrze 18:00

Sobota 5.05
OSiR Komprachcice - UKS Rokitnica Zabrze 9:00
Chrobry Głogów - MKS Wieluń 11:00

Niedziela 6.05
UKS Rokitnica Zabrze - MKS Wieluń 10:00
Chrobry Głogów - OSIR Komprachcice 12:00

W ubiegłym roku ówcześni młodzicy OSiR Komprachcice również występowali na szczeblu centralnym i zakończyli sezon na 17 miejscu w kraju, najwyższym z drużyn województwa opolskiego. Gorąco zapraszamy do Głogowa, aby wesprzeć naszych zawodników dopingiem w walce a awans do kolejnego etapu. Trzymajmy także kciuki, powodzenia!

Clipboard01.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski