×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Rodzinne Podbiegi już za nami

Rodzinne podbiegi już za nami. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie. Zapraszamy do fotogalerii z biegów a poniżej tabela wyników:

PDFwyniki 9.5 km.pdf

PDFwyniki 5.9 km.pdf

PDFwyniki NW.pdf

IV Rodzinne Podbiegi (dystans 9,4)

Miejsce  

Numer  

Nazwisko

Imię  

Pomiar  

Czas  

1

30

Jagiela

Rafał

1

00:34:51

2

51

Tomków

Robert

1

00:36:08

3

14

Falkenberg

Ludwik

1

00:37:34

4

33

Dacków

Marcin

1

00:37:40

5

4

Pikos

Patryk

1

00:37:47

6

53

Marecki

Grzegorz

1

00:38:10

7

42

Strzelczak

Robert

1

00:38:18

8

10

Pikos

Denis

1

00:38:50

9

8

Gawlik

Krzysztof

1

00:39:25

10

9

Hordey

Yaroslav

1

00:39:36

11

72

Żurek

Wojciech

1

00:39:47

12

87

Szyndzielorz

Marek

1

00:40:09

13

126

Zagórski

Paweł

1

00:40:10

14

80

Tracz

Marek

1

00:40:10

15

12

Kubicki

Mariusz

1

00:40:15

16

46

Drozd

Mirosław

1

00:40:25

17

28

Frank

Aleksander

1

00:41:03

18

75

Jurkiewicz

Karol

1

00:41:04

19

5

Maziarek

Marcin

1

00:41:29

20

39

Kuszyk

Jan

1

00:41:50

21

32

Juszczak - Derzypolska

Elżbieta

1

00:41:51

22

52

Heinze

Mateusz

1

00:41:56

23

22

Kostrzewski

Sławomir

1

00:42:13

24

34

Kaczor

Grzegorz

1

00:42:16

25

123

Szambelan

Paweł

1

00:42:20

26

31

Pełdiak

Krzysztof

1

00:42:40

27

70

Milińska

Lilianna

1

00:43:04

28

35

Sowa

Jarosław

1

00:43:09

29

13

Kania

Adrian

1

00:43:18

30

127

Łukaszyński

Marcin

1

00:43:30

31

54

Broj

Natalia

1

00:43:47

32

26

Świętek

Jacek

1

00:44:03

33

40

Białek

Piotr

1

00:44:21

34

58

Antoniewicz

Grzegorz

1

00:44:33

35

47

Drozd

Przemysław

1

00:44:41

36

89

Główka

Mirosław

1

00:44:58

37

90

Kot

Adam

1

00:44:59

38

38

Hylla

Mateusz

1

00:45:04

39

57

Majdak

Paweł

1

00:45:37

40

15

Maziarek

Michał

1

00:45:41

41

43

Hetmańczyk

Ireneusz

1

00:45:43

42

121

Garus

Łukasz

1

00:45:44

43

17

Kwiatek

Jacek

1

00:45:57

44

6

Obstoi

Lucyna

1

00:45:57

45

18

Perka

Tomek

1

00:45:58

46

71

Polak

Michalina

1

00:46:19

47

63

Słociak

Rafał

1

00:46:19

48

25

Wantuch

Katarzyna

1

00:46:28

49

69

Ludwig-Chłąd

Aneta

1

00:46:29

50

24

Wantuch

Piotr

1

00:46:40

51

21

Dąbrowska

Natalia

1

00:46:46

52

131

Kotniewicz

Piotr

1

00:46:52

53

20

Nawa

Waldemar

1

00:47:30

54

86

Zawadzki

Przemek

1

00:47:36

55

77

Józef

Mariusz

1

00:47:52

56

29

Manuel Palacios

Fabiola

1

00:48:21

57

16

Aniserowicz

Paweł

1

00:48:45

58

125

Kawecki

Marian

1

00:49:00

59

48

Dylla

Franz

1

00:49:05

60

36

Graca

Marek

1

00:49:29

61

64

Morawska - Piechowiak

Sylwia

1

00:49:34

62

66

Juros

Tomasz

1

00:49:55

63

73

Łysek

Tomasz

1

00:50:08

64

85

Chaliński

Krzysztof

1

00:50:14

65

50

Kampa

Paweł

1

00:50:23

66

60

Jasiński

Mirek

1

00:50:29

67

95

Soboń

Daria

1

00:50:30

68

76

Gorczyca

Samanta

1

00:50:53

69

37

Łuszczyna

Agata

1

00:51:12

70

132

Madej

Adrian

1

00:52:11

71

49

Gonet

Marek

1

00:52:20

72

78

Sowiński

Adam

1

00:52:33

73

27

Szalek

Mateusz

1

00:52:43

74

11

Wójcik

Elżbieta

1

00:53:07

75

7

Komor

Joanna

1

00:53:27

76

82

Baziuk

Artur

1

00:53:38

77

88

Chudzicka Główka

Magdalena

1

00:53:39

78

128

Kampe

Katarzyna

1

00:53:40

79

1

Gąszczak

Tadeusz

1

00:53:43

80

41

Gocka

Monika

1

00:53:44

81

65

Pośpiech

Nikola

1

00:53:44

82

62

Szendera

Robert

1

00:54:01

83

23

Hałon

Andrzej

1

00:54:03

84

45

Biernacka

Beata

1

00:54:16

85

44

Biernacka

Justyna

1

00:54:16

86

61

Michnik

Ryszard

1

00:54:30

87

56

Michnik

Jadwiga

1

00:54:30

88

79

Niestroj

Piotr

1

00:55:17

89

67

Slabik

Zuzanna

1

00:55:46

90

68

Slabik

Rafał

1

00:55:46

91

19

Sieniawska

Janina

1

00:56:44

92

81

Gruszecka

Agnieszka

1

00:56:58

93

74

Kuś

Iwona

1

00:57:10

94

130

Merta

Dominik

1

00:57:57

95

129

Merta

Paweł

1

00:58:02

96

55

Stasiuk

Przemysław

1

00:58:09

97

83

Labusga

Simon

1

01:02:15

98

84

Labusga

Krzysztof

1

01:02:21

99

124

Walczak

Marek

1

01:07:29

100

2

Bernhard

Irena

1

01:09:25

101

3

Bernhard

Natalia

1

01:09:34

IV Rodzinne Podbiegi (dystans 5,9)

Miejsce  

Numer  

Nazwisko

Imię  

Pomiar  

Czas  

1

1056

Polak

Rafał

1

00:21:09

2

1023

Maciuszek

Łukasz

1

00:21:13

3

1096

Śmigiel

Łukasz

1

00:22:02

4

1064

Grzegorzak

Michał

1

00:22:27

5

1049

Schichta

Tomasz

1

00:22:55

6

1045

Grzywna

Grzegorz

1

00:23:14

7

1030

Gonsior

Rafał

1

00:23:19

8

1003

Kowalczyk

Michał

1

00:23:38

9

1054

Tarnacki

Mateusz

1

00:24:20

10

1026

Niziołek

Jacek

1

00:24:33

11

1004

Miemczyk

Krzysztof

1

00:24:36

12

1029

Zieliński

Marcin

1

00:24:42

13

1011

Wojtkowski

Mateusz

1

00:25:09

14

1041

Stelmachowicz

Daniel

1

00:25:59

15

1090

Zyla

Oliwier

1

00:26:20

16

1037

Tokarska

Elżbieta

1

00:27:52

17

1091

Zyla

Joanna

1

00:28:55

18

1050

Chmielewski

Paweł

1

00:29:03

19

1051

Nowak

Katarzyna

1

00:29:07

20

1095

Maliński

Mariusz

1

00:29:21

21

1055

Oliwa

Piotr

1

00:29:24

22

1020

Jagiela

Joanna

1

00:29:38

23

1036

Tokarska

Magdalena

1

00:29:41

24

1012

Przywara

Oliwia

1

00:30:06

25

1059

Matusiak

Zygmunt

1

00:30:17

26

1052

Miler

Barbara

1

00:30:20

27

1025

Niziołek

Ewa

1

00:30:20

28

1053

Miler

Zbigniew

1

00:30:20

29

1034

Gawron

Mikołaj

1

00:30:33

30

1013

Przywara

Krzysztof

1

00:30:41

31

1010

Leszczyński

Janusz

1

00:30:42

32

1084

Rybak

Lidia

1

00:31:02

33

1098

Pytel

Dominika

1

00:31:14

34

1007

Maziarek

Adela

1

00:31:21

35

1089

Golec

Sylwia

1

00:31:46

36

1039

Tomków

Mikołaj

1

00:32:04

37

1032

Duda

Paweł

1

00:32:15

38

1047

Stach

Patrycja

1

00:32:18

39

1061

Baziuk

Dagmara

1

00:32:19

40

1002

Mendel

Martyna

1

00:32:26

41

1046

Wielichowski

Łukasz

1

00:32:26

42

1022

Skorza

Kamila

1

00:32:29

43

1088

Olejnik

Henryk

1

00:32:57

44

1021

Janicka

Barbara

1

00:33:25

45

1024

Toczek

Agata

1

00:33:25

46

1031

Lis

Katarzyna

1

00:33:25

47

1094

Sanetra

Aleksander

1

00:33:57

48

1033

Paszek-Porzeżyńska

Monika

1

00:34:01

49

1014

Bartnik

Anna

1

00:34:03

50

1009

Leszczyńska

Bożena

1

00:34:27

51

1057

Mochnacz

Joanna

1

00:34:38

52

1028

Saltarius-Stachowiak

Anna

1

00:34:43

53

1005

Poślednia

Teresa

1

00:34:45

54

1038

Tomków

Ewa

1

00:35:18

55

1060

Niestroj

Justyna

1

00:35:29

56

1100

Szramiak

Katarzyna

1

00:36:13

57

1097

Jakubowska-Pytel

Kamilla

1

00:37:43

58

1040

Zienkiewicz

Agnieszka

1

00:37:59

59

1099

Karczyńska

Justyna

1

00:37:59

60

1042

Krogulec

Alina

1

00:38:29

61

1066

Wójcik

Justyna

1

00:38:32

62

1043

Burcan

Adriana

1

00:39:11

63

1044

Grzegorczyn

Magdalena

1

00:39:11

64

1006

Malcherek

Anna

1

00:39:33

65

1062

Labusga

Regina

1

00:41:20

66

1063

Labusga

Emilia

1

00:41:20

67

1048

Wiercimok

Joanna

1

00:42:10

68

1008

Kochman

Paulina Lucyna

1

00:42:10

69

1001

Gawron

Jakub

1

00:42:11

70

1015

Schoenberg

Dominik

1

00:44:32

71

1016

Baron

Anna

1

00:44:37

72

1035

Baron

Helena

1

00:44:43

73

1122

Kołodziejek

Michał

1

00:45:08

74

1092

Łukaszewski

Jakub

1

00:47:05

75

1018

Binc

Karolina

1

00:47:06

76

1019

Garwol-Binc

Agnieszka

1

00:47:06

77

1093

Garwol

Justyna

1

00:47:06

78

1058

Matusiak

Monika

1

00:48:09

79

1027

Kurasadowicz

Tamara

1

00:51:50

80

1017

Bartoszewicz

Władysław

1

00:52:54

IV Rodzinne Podbiegi (nordic walking dystans 3,4)

Miejsce  

Numer  

Nazwisko

Imię  

Pomiar  

Czas  

1

158

Wicińska

Justyna

1

00:31:41

2

151

Chmielewska

Julia

1

00:31:55

3

153

Chmielewska

Hanna

1

00:31:59

4

184

Sanetra

Renata

1

00:32:40

5

172

Bobra

Aniceta

1

00:34:20

6

152

Chmielewska

Olga

1

00:34:25

7

154

Chmielewska

Anna

1

00:34:26

8

169

Zawodnik

Anonimowy

1

00:35:04

9

187

Siepietowska

Henryka

1

00:35:34

10

157

Witor

Elżbieta

1

00:36:57

11

156

Smolorz

Urszula

1

00:36:59

12

164

Pawleta

Regina

1

00:37:08

13

155

Pikos

Maria

1

00:37:17

14

174

Pelińska

Maria

1

00:37:32

15

188

Szyper

Krzysztofa

1

00:38:10

16

176

Sobociński

Czesław

1

00:38:21

17

170

Kucharska

Bożena

1

00:38:37

18

173

Osipiak

Zuzanna

1

00:38:50

19

167

Lellek

Joachim

1

00:39:46

20

186

Sowada

Teresa

1

00:44:11

21

161

Pirjanowicz

Barbara

1

00:44:16

22

171

Poremba

Monika

1

00:44:17

23

168

Miensok

Jan

1

00:44:22

24

165

Paciorek

Apolonia

1

00:44:36

25

159

Kotas

Irena

1

00:44:39

26

166

Gajda

Jerzy

1

00:44:45

27

185

Zajkowska

Joanna

1

00:44:47

28

175

Zdybel

Dorota

1

00:45:28

29

177

Sobocińska

Leokadia

1

00:50:10

30

162

Skrzipczyk

Wanda

1

00:50:52

31

163

Skrzipczyk

Hubert

1

00:50:53

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski