×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Mistrzostwa gminy w biegach przełajowych

Na stadionie LZS w Komprachcicach odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym gminne zawody sportowe rozgrywane w ramach „Wojewódzkich Igrzysk Dzieci” oraz „Igrzysk Młodzieży Szkolnej”. W imprezie brali udział uczniowie szkół podstawowych oraz trzeciej klasy gimnazjum. Tradycyjnie cykl szkolnych zawodów sportowych rozpoczęły indywidualne, drużynowe oraz sztafetowe biegi przełajowe. Organizatorem tej jednej z największych imprez sportowych odbywających się na terenie naszej gminy (na starcie stanęło blisko 130 młodych sportowców) była Publiczna Szkoła Podstawowa w Wawelnie.

Wyniki indywidualne - Wojewódzkie Igrzyska Dzieci:

Dziewczęta kl. I-II (rocznik 2010/11):

  1. Nadia Nalikowska (PSP Polska Nowa Wieś)
  2. Milena Giza (PSP Wawelno)
  3. Emilia Krug (PSP Wawelno)

Chłopcy kl. I-II (rocznik 20010/11):

  1. Wiktor Chmura (PSP Wawelno)
  2. Kamil Skrok (PSP PNW)
  3. Karol Buszka (PSSP Ochodze)

Dziewczęta kl. III-IV (rocznik 2008/09):

  1. Martyna Łoboda (PSP Wawelno) 
  2. Zofia Gramza (PSP Komprachcice)
  3. Marlena Kubis (PSP Wawelno)
  4. Zofia Zakrzewska (PSSP Ochodze)

Chłopcy kl. III-IV (rocznik 2008/09):

  1. Bartłomiej Kula (PSP Wawelno)
  2. Piotr Świątkiewicz (PSSP Ochodze)
  3. Szymon Krum (PSP Polska Nowa Wieś)
  4. Igor Rybak (PSSP Ochodze)

Dziewczęta kl. V (rocznik 2007):

  1. Wiktoria Góra (PSSP Ochodze)
  2. Laura Walecko (PSSP Ochodze)
  3. Roksana Kampa (PSP PNW)

Chłopcy kl. V (rocznik 2007):

  1. Daniel Furgatz
  2. Tobiasz Heincel (PSP Komprachcice)
  3. Adam Kremer (PSP Wawelno)

Dziewczęta kl. VI (rocznik 2006):

  1. Natalia Buszka (PSSP Ochodze)
  2. Wiktoria Gola (PSP Komprachcice)
  3. Zofia Horak (PSSP Ochodze)

Chłopcy kl. VI (rocznik 2006):

  1. Adam Krzemień (PSP Komprachcice)
  2. Jan Dec (PSP Wawelno)
  3. Filip Tańczak (PSP Komprachcice)

Wyniki indywidualne - Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Dziewczęta kl. VII (rocznik 2005):

  1. Maja Świerczewska (PSP Komprachcice)
  2. Wiktoria Krug (PSP Wawelno)
  3. Marzena Walbrecht (PSP Komprachcice)

Chłopcy kl. VII (rocznik 2005)

  1. Kacper Kula (PSP Wawelno)
  2. Damian Poligoński (PSP Wawelno)
  3. Dominik Janczyk (PSP Wawelno)

Dziewczęta kl. VIII (rocznik 2004):

  1. Alexandra Żywiołek (PSP Wawelno)

Chłopcy kl. VIII (rocznik 2004)

  1. Aleksander Krawczyk (Polska Nowa Wieś)
  2. Adam Ocik (PSP Polska Nowa Wieś)
  3. Fabian Greinert (PSP Polska Nowa Wieś)

Dziewczęta kl. III gimnazjum (rocznik 2003):

  1. Patrycja Stach (PSP Komprachcice)
  2. Nikola Kotowska (PSP Komprachcice)
  3. Wiktoria Bandrowska (PSP Komprachcice)

Chłopcy kl. III gimnazjum (rocznik 2003)

  1. Wiktor Moczko (PSSP Ochodze)

Wyniki drużynowe - Wojewódzkie Igrzyska Dzieci:

Dziewczęta młodsze kl. I-IV (roczniki 2008/11):

  1. PSP Wawelno
  2. PSP Polska Nowa Wieś
  3. PSP Komprachcice
  4. PSSP Ochodze

Chłopcy młodsi kl. I-IV (roczniki 2008/11):

  1. PSSP Ochodze
  2. PSP Wawelno
  3. PSP Polska Nowa Wieś
  4. PSP Komprachcice

Dziewczęta starsze kl. V-VI (roczniki 2006/07):

  1. PSSP Ochodze
  2. PSP Komprachcice
  3. PSP Polska Nowa Wieś
  4. PSP Wawelno

Chłopcy starsi kl. V-VI (roczniki 2006/07):

  1. PSP Komprachcice
  2. PSP Wawelno
  3. PSP Polska Nowa Wieś
  4. PSSP Ochodze

Wyniki drużynowe - Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2003-05):

Dziewczęta:

  1. PSP Komprachcice
  2. PSP Wawelno

Chłopcy:

  1. PSP Polska Nowa Wieś
  2. PSP Wawelno
  3. PSP Komprachcice
  4. PSSP Ochodze

Wyniki sztafety - Wojewódzkie Igrzyska Dzieci (4 dziewczyny, 4 chłopców) – rocznik 2006 i młodsi:

  1. PSP Komprachcice
  2. PSSP Ochodze
  3. PSP Wawelno
  4. PSP Polska Nowa Wieś

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski