×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                    

Wygrana Berlandu

Wiele powodów do zadowolenia mieli gracze Berlandu, którzy nie dali sobie strzelić ani jednego gola, a samemu wbili Futsalowi Nowiny dwa. Obie bramki, autorstwa Michała Bieniasa i Patryka Kiliana, padły w drugiej części gry.

- Zespół z Nowin przyjechał do nas w 8 osób, zdziesiątkowany kontuzjami, ale długo bardzo dobrze się bronił - komentował Dariusz Lubczyński, szkoleniowiec Berlandu. - Na szczęście udało nam się strzelić na 1-0 zaraz po przerwie i od tego momentu rywale musieli wyjść nieco wyżej. Wykorzystaliśmy to, trafiając niedługo potem na 2-0 i nasza wygrana była już niezagrożona.

Berland Komprachcice - Futsal Nowiny 2-0 (0-0)

Bramki dla Berlandu: Bienias , Kilian Berland: Burduja, Korzonek - Gawin, Małek, Sapa, Lachowicz, Szwed, Bienias, Meryk, Riemann, Przywara, Gielza, Kilian. Trener Dariusz Lubczyński.

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski