×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z opublikowanym w dzienniku ustaw rozporządzeniem rządu z dnia 21 grudnia 2020 poz. 2316 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii dot. aktywności sportowej do dnia 17 stycznia 2021r włącznie ORLIK pozostanie nieczynny.

Wygrana Berlandu

Wiele powodów do zadowolenia mieli gracze Berlandu, którzy nie dali sobie strzelić ani jednego gola, a samemu wbili Futsalowi Nowiny dwa. Obie bramki, autorstwa Michała Bieniasa i Patryka Kiliana, padły w drugiej części gry.

- Zespół z Nowin przyjechał do nas w 8 osób, zdziesiątkowany kontuzjami, ale długo bardzo dobrze się bronił - komentował Dariusz Lubczyński, szkoleniowiec Berlandu. - Na szczęście udało nam się strzelić na 1-0 zaraz po przerwie i od tego momentu rywale musieli wyjść nieco wyżej. Wykorzystaliśmy to, trafiając niedługo potem na 2-0 i nasza wygrana była już niezagrożona.

Berland Komprachcice - Futsal Nowiny 2-0 (0-0)

Bramki dla Berlandu: Bienias , Kilian Berland: Burduja, Korzonek - Gawin, Małek, Sapa, Lachowicz, Szwed, Bienias, Meryk, Riemann, Przywara, Gielza, Kilian. Trener Dariusz Lubczyński.

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski