×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Oldboje

Terminarz rozgrywek

Wojewódzkiej Ligi Oldbojów Opolszczyzny

Jesień 2019

1.

 TS Unia Polska Cerekiew

 Stadion: K.S. Unia Polska Cerekiew, ul. Zamkowa 27, 47-260 Polska Cerekiew

2.

 Oldboje Brzeg

 Stadion: MOSiR, ul. Sportowa 1, 49-304 Brzeg

3.

 RTS Zefir K-Koźle

 Stadion: Kuźniczka, ul. Grunwaldzka 71, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

4.

 Oldboje Berland Komprachcice

 Stadion: ul. Rolnicza 8, 46-070 Komprachcice

5.

 Skaut Odra Opole

 Stadion: LZS Rudatom Kępa, ul. Zawadzka 5, 46-022 Kępa

6.

 Oldboys Team Sandow Wołczyn

 Stadion: Miejski, ul. Leśna 1, 46-250 Wołczyn

7.

 AGFA Prusinowice

 Stadion: LZS Prusinowice ul. Sikorskiego 23, 48-314 Prusinowice

8.

 Gmina Lewin Brzeski

 Stadion: Olimpia Lewin Brzeski, ul. Powstańców Śląskich 49, 49-340 Lewin Brzeski lub Przecza

 

1. Kolejka 14.09.2019 godz. 17:00 (sobota)  Uwaga: Wołczyn–Komprachcice 15.09.2019 godz.17:00

1.

Unia Polska Cerekiew

Skaut Odra Opole

1:3

2.

Oldboje Brzeg

AGFA Prusinowice

8:0

3.

Oldboys Team Sandow Wołczyn

Berland Komprachcice

5:3

4.

Lewin Brzeski

RTS Zefir K-Koźle

:

2. Kolejka 21.09.2019 godz. 16:30 (sobota)

5.

Berland Komprachcice

Unia Polska Cerekiew

8:1

6.

RTS Zefir K-Koźle

Oldboje Brzeg

2:5

7.

Skaut Odra Opole

Lewin Brzeski

:

8.

AGFA Prusinowice

Oldboys Team Sandow Wołczyn

:

3. Kolejka 28.09.2019 godz. 16:30 (sobota)

9.

Oldboje Brzeg

Skaut Odra Opole

:

10.

Oldboys Team Sandow Wołczyn

RTS Zefir K-Koźle

2:2

11.

Berland Komprachcice

AGFA Prusinowice

6:2

12.

Lewin Brzeski

Unia Polska Cerekiew

6:1

4. Kolejka 05.10.2019 godz. 16:30 (sobota)

13.

Unia Polska Cerekiew

AGFA Prusinowice

:

14.

RTS Zefir K-Koźle

Berland Komprachcice

:

15.

Skaut Odra Opole

Oldboys Team Sandow Wołczyn

:

16.

Lewin Brzeski

Oldboje Brzeg

:

5. Kolejka 12.10.2019 godz. 16:30 (sobota)

17.

Oldboje Brzeg

Unia Polska Cerekiew

:

18.

Oldboys Team Sandow Wołczyn

Lewin Brzeski

:

19.

Berland Komprachcice

Skaut Odra Opole

:

20.

AGFA Prusinowice

RTS Zefir K-Koźle

:

6. Kolejka 19.10.2019 godz. 16:30 (sobota)

21.

Unia Polska Cerekiew

RTS Zefir K-Koźle

:

22.

Oldboje Brzeg

Oldboys Team Sandow Wołczyn

:

23.

Skaut Odra Opole

AGFA Prusinowice

:

24.

Lewin Brzeski

Berland Komprachcice

:

7. Kolejka 26.10.2019 godz. 16:30 (sobota)

25.

Oldboys Team Sandow Wołczyn

Unia Polska Cerekiew

:

26.

Berland Komprachcice

Oldboje Brzeg

:

27.

RTS Zefir K-Koźle

Skaut Odra Opole

:

28.

AGFA Prusinowice

Lewin Brzeski

:

21.09.2019 godz. 16:00 (sobota) – mecz Nr 11 – 3 kolejki

Oldboje Berland Komprachcice – Unia Polska Cerekiew    6-2 / 1-1/

Bramki dla Berlandu strzelali: Marcin DUBIEL-3, Krzysztof DELINOWSKI-1, Sebastian LAZAR-1, Marek SZCZUREK-1,

Bramki dla gości strzelali: Tadeusz CZAJKA-1, Krzysztof KRÓL-1,

 

Aktualna Tabela po 3 kolejce

L.p.

Nazwa Zespołu

Mecze

Zw.

Rem.

Por.

b/z

b/s

r/b

Punkty

1

OLDBOJE BRZEG

2

2

0

0

13

2

11

6

2

BERLAND KOMPRACHCICE

3

2

0

1

16

8

8

6

3

LEWIN BRZESKI

2

1

1

0

7

2

5

4

4

OLDBOYS TEAM SANDOW WOŁCZYN

2

1

1

0

7

4

3

4

5

SKAUT ODRA OPOLE

1

1

0

0

3

1

2

3

6

RTS ZEFIR K-KOŹLE

3

0

2

1

5

8

-3

2

7

AGFA PRUSINOWICE

2

0

0

2

2

14

-12

0

8

UNIA POLSKA CEREKIEW

3

0

0

3

3

17

-14

0

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski