×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Oldboje

Terminarz rozgrywek

Wojewódzkiej Ligi Oldbojów Opolszczyzny – Jesień 2018

                       Nazwa drużyny                               Adres stadionu.

1.

 OKiS Oldboje Prószków

 LKS Polonia Prószków ul.Sportowa 3, 46-060 Prószków

2.

 Unia Polska Cerekiew

 K.S. Unia Polska Cerekiew ul.Zamkowa 27, 47-260 Polska Cerekiew

3.

 AGFA Prusinowice

 LZS Prusinowice ul.Sikorskiego 23, 48-314 Prusinowice

4.

 Skaut Odra Opole

 46-022 Kępa ul.Zawadzka 5

5.

 RTS Zefir K-Koźle

 Stadion: Kuźniczka, ul.Grunwaldzka 71, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

6.

 Oldboje Berland Komprachcice

 46-070 Komprachcice, ul.Rolnicza 8

7.

 Gmina Lewin Brzeski

 Olimpia Lewin Brzeski, ul.Powstańców Śląskich 49, 49-340 Lewin Brzeski lub Przecza

1 Kolejka 29.09.2018 godz. 17:00 (sobota)

1.

Unia Polska Cerekiew

AGFA Prusinowice

2:1

2.

RTS Zefir K-Koźle

Skaut Odra Opole

1:1

3.

Pauza

Berland Komprachcice

:

4.

OKiS Oldboje Prószków

Lewin Brzeski

:

2 Kolejka 06.10.2018 godz. 16:30 (sobota)

5.

Berland Komprachcice

Unia Polska Cerekiew

1:2

6.

Lewin Brzeski

RTS Zefir K-Koźle

3:2

7.

AGFA Prusinowice

OKiS Oldboje Prószków

3:2

8.

Skaut Odra Opole

Pauza

:

3 Kolejka 13.10.2018 godz. 16:30 (sobota)

9.

RTS Zefir K-Koźle

AGFA Prusinowice

8:0

10.

Pauza

Lewin Brzeski

:

11.

Berland Komprachcice

Skaut Odra Opole

2:2

12.

OKiS Oldboje Prószków

Unia Polska Cerekiew

5:1

4 Kolejka 20.10.2018 godz. 16:30 (sobota)

13.

Unia Polska Cerekiew

Skaut Odra Opole

:

14.

Lewin Brzeski

Berland Komprachcice

:

15.

AGFA Prusinowice

Pauza

:

16.

OKiS Oldboje Prószków

RTS Zefir K-Koźle

:

5 Kolejka 27.10.2018 godz. 16:30 (sobota)

17.

RTS Zefir K-Koźle

Unia Polska Cerekiew

:

18.

Pauza

OKiS Oldboje Prószków

:

19.

Berland Komprachcice

AGFA Prusinowice

:

20.

Skaut Odra Opole

Lewin Brzeski

:

6 Kolejka 03.11.2018 godz. 16:30 (sobota)

21.

Unia Polska Cerekiew

Lewin Brzeski

:

22.

RTS Zefir K-Koźle

Pauza

:

23.

AGFA Prusinowice

Skaut Odra Opole

:

24.

OKiS Oldboje Prószków

Berland Komprachcice

:

7 Kolejka 10.11.2018 godz. 16:30 (sobota)

25.

Pauza

Unia Polska Cerekiew

:

26.

Berland Komprachcice

RTS Zefir K-Koźle

:

27.

Lewin Brzeski

AGFA Prusinowice

:

28.

Skaut Odra Opole

OKiS Oldboje Prószków

:

 

13.10.2018 godz. 16:30 (sobota) – mecz Nr 11 z 3 kolejki

Oldboje Berland Komprachcice – Skaut Odra Opole            2 – 2 /1 – 0/

Bramki dla gospodarzy strzelali: Marcin Dubiel – 1, Krzysztof Delinowski – 1

Bramki dla gości strzelali:

Aktualna Tabela po 2 kolejkach

L.p.

Nazwa Zespołu

Mecze

Zw.

Rem.

Por.

b/z

b/s

r/b

Punkty

1

UNIA POLSKA CEREKIEW

3

2

0

1

5

7

-2

6

2

RTS ZEFIR K-KOŹLE

3

1

1

1

11

4

7

4

3

OKiS OLDBOJE PRÓSZKÓW

2

1

0

1

7

4

3

3

4

LEWIN BRZESKI

1

1

0

0

3

2

1

3

5

AGFA PRUSINOWICE

3

1

0

2

4

12

-8

3

6

SKAUT ODRA OPOLE

2

0

2

0

3

3

0

2

7

BERLAND KOMPRACHCICE

2

0

1

1

3

4

-1

1

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski