×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Brawa dla juniorów młodszych!

W dniu 18.10 rozegraliśmy kolejny mecz ligowy w kategorii juniora młodszego. Naszym przeciwnikiem była dobrze Nam znana drużyna Gwardii Opole. Przeciwnik który z roku na rok robi coraz większe postępy i zaczyna być groźny dla każdej drużyny.

Wiedząc iż nie można przespać początku spotkania i dać rozpędzić się przeciwnikowi, rozpoczęliśmy bardzo skoncentrowani. Twarda gra w obronie, poparta fantastycznymi obronami Damian Okoń, skuteczne kontrataki w wykonaniu Daniel Łacny i Piotr Hyl oraz konsekwentnie prowadzona gra przez Filip Wrzesiński pozwoliła szybko odskoczyć przeciwnikowi i prowadzić do przerwy 17-6.

Na drugą część spotkania wyszliśmy z założenia aby dalej kontynuować dobrą grę w obronie i wyprowadzać kontry. Ten plan się powiódł i dzięki skutecznym paradom i uruchomieniu kontrataku przez Mateusz Lellek cały czas kontrolowaliśmy grę. Celne rzuty z drugiej linii Michał Niewiadomski oraz Kuba Sobków pozwoliły na odgrywanie obrotowych ( Adam Antoszczyszyn, Adam Purul, Bartosz Hryniewicz). W dalszym ciągu skuteczne były skrzydła w ataku i obronie ( Tomasz Jakubowski, Michał Szkopiński) a zespołowe zagrania Tymek Sobków skutecznie kończył Marcin Sdzuj. Efektowną grę w 1 jaki 2 połowie zakończył wrzutką Bartek Nowak. Należy zwrócić uwagę iż w tym meczu dłuższy czas graliśmy kombinowaną obroną która sprawiła rywalowi dużo problemu. Końcowy wynik spotkania 42-18.

Bardzo się cieszymy z tak udanego meczu, lecz twardo stoimy na ziemi i wiemy że każdy kolejny mecz będzie trudniejszy i postaramy się do nich jak najlepiej przygotować. Dziękujemy za wsparcie licznej grupie rodziców i znajomych!!!

LKS OSIR - KPR Gwardia Opole 42-18 (17-6)


Skład drużyny: Okoń, Lellek - Łacny 9, Hyl 7, Niewiadomski 5, Sobków J. 5, Nowak 4, Sdzuj 4, Jakubowski 3, Antoszczyszyn 2, Wrzesiński 2, Purul 1, Hryniewicz, Szkopiński, Sobków T.

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski