×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                    

Czy już się zapisałeś na bieg?

IV Komprachcicka Niepodległościowa Dycha za ok dwa tygodnie więc warto się zapisać już dzisiaj. Mamy już 80 zapisanych uczestników a limit to tylko 300 więc nie ma co odkładać zapisów na ostatnią chwilę. Na uczestników biegu czeka świetna zabawa, niezapomniana atmosfera niepodległościowego biegu a także dla każdego okolicznościowy medal i koszulka i kilka innych niespodzianek :)

Oprócz uczestników samego 10 kilometrowego biegu zapraszamy także Nordic Walkingowców na trasę 4,6 km. I dla chodziarzy też mamy medale i koszulki takie jak dla biegaczyj:

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski