×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

IV Dycha - instrukcja płatności

Mamy sygnał, że wiele trudności sprawia naszym uczestnikom przesłanie opłaty za bieg. Poniższa instrukcja, myślę rozwieje wszelkie wątpliwości.

Po Kliknięciu na link do rejestracji uczestnika (https://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/edit/714/iv-komprachcicka-niepodleglosciowa-dycha.html ) i po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych, akceptujemy regulamin imprezy i koniecznie potwierdzamy, że nie jesteśmy robotem (dla robotów mamy oddzielną imprezę – „walki robotów”).

Untitled-0.jpeg

Po rejestracji na adres mailowy podany w formularzu otrzymamy wiadomość z potwierdzającą i zostaniemy przeniesieni do płatności.

Untitled-6.jpeg

Jeśli z jakiegoś względu odłożyliśmy płatność na później i nie wiemy jak wrócić do płatności to należy odszukać wiadomość mailową potwierdzającą rejestrację. Odszukać w wiadomości link i kliknąć w niego (jeśli się da) lub skopiować go do przeglądarki internetowej.

Untitled-1.jpeg

Po Kliknięciu w link mamy możliwość edycji naszych danych i przejścia do płatności , tak jak to pokazano na poniższym obrazku:

Untitled-2.jpeg

Klikamy na płatność, ukazuje się nam informacja o płatności, akceptujemy regulamin płatności i klikamy zapłać teraz.

Untitled-3.jpeg

Zostaniemy przeniesieni na stronę operatora płatności. Wybieramy dogodny dla nas sposób płatności jak na poniższym obrazku  i przekazujemy płatność. Na uwagę zasługuje ostatnia ikonka na dole po prawej stronie. Jest to druczek płatności do wydrukowania i opłacenia na poczcie. Każdy druczek ma indywidualny kod płatności więc jest generowany dla każdego uczestnika biegu.

Untitled-4.jpeg

Dziękujemy za wpłaty!

Do zobaczenia na biegu :)

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski