×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

IX Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniach 14-16 grudnia już tradycyjnie zapraszamy do Komprachcic na Jarmark Bożonarodzeniowy. Już w piątek zapraszamy dzieci na wspólne ubieranie choinki przy UG. W sobotę spotykamy się w samorządowym ośrodku kultury na specjalnie przygotowany spektakl, kolędowanie i wspólne ubieranie choinki. Kolejne spotkanie, tym razem przy ognisku, odbędzie się na przykościelnym placu. Też będzie to okazja, aby wspólnie pośpiewać kolędy i wspólnie spędzić ten czas oczekiwania na święta. A już w niedzielę kolejne atrakcje, tym razem na hali OSiR. O godzinie 14:00 rozpocznie się Msza Święta w intencji mieszkańców naszej gminy a po mszy rozpocznie się cykl występów artystycznych. Poniżej szczegółowy rozkład atrakcji, Zapraszamy serdecznie!

Piątek – 14 grudnia

  • 11.00 - wspólne ubieranie choinki z dziećmi przy Urzędzie Gminy Komprachcice

Sobota - 15 grudnia

  • 16.00 - SOK - „Choinka, choinka, ubierzmy ją razem” - Święta dawniej.... wspólne przygotowywanie ozdób, ubieranie choinki, spektakl świąteczny pt. „Stara bombka” w wykonaniu grup teatralnych „AKCIK” i „Cyrk Osobliwości”, wspólne kolędowanie. Kolędy i piosenki zimowe w j. polskim, niemieckim i angielskim, świąteczne spotkanie przy choince - SzydełSOK, wspólne odśpiewanie kolędy „Cicha Noc”
  • 19.00 - plac przykościelny - Kolędowanie przy ognisku

Niedziela – 16 grudnia

  • 14:00 - na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Komprachcice Msza św. w int. Mieszkańców Gminy Komprachcice - Jasełka Samorządowców
  • 15.00 - 17.30 - występy dzieci i stępy dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół podstawowych 17.30 - koncert Młodzieżowej Orkiestry Miejskiej z Gogolina
  • 18:15 - na zakończenie koncert Kapeli Góralskiej z Ochotnicy Górnej

Podczas niedzielnego spotkania, jak co roku, kiermasz wyrobów i ozdób świątecznych, pyszne jedzenie oraz ciepła świąteczna atmosfera. Serdecznie Zapraszamy!

JARM_BN_2018_OK.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski