×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W okresie świąt orlik zamknięty będzie w sobotę i niedzielę, a hala OSiR od piątku od godz. 15.00 do wtorku 23 kwietnia.

Rozgrywki KLF 2018/2019

PDFRegulamin_Rozgrywek.pdf   PDFzgloszenie_zawodnikow.pdf   PDFzgloszenie_druzyny.pdf

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach serdecznie zaprasza na Mecze Komprachcickiej Ligi Futsalu sezonu 2018/2019. 
 

Terminarz rozgrywek KLF 2018/2019
(aktualizacja terminarza i wyników: 19.02.2019 godz. 11:00  )

 
 

      terminarz 2 liga    I liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy

           II liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy

Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
22.12.2018 16:00 Bongo Opole 3:4 Opolskie Żubry
22.12.2018 17:00 iCar Wawelno 0:4 Bassau Prószków
22.12.2018 18:00 CDB Futsal Team 5:9 Rally Team Opole
22.12.2018 19:00 Diwa Personalservice 1:2 ECO SA Opole
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
29.12.2018 16:00 Bongo Opole 1:2 iCAR Wawelno
29.12.2018 17:00 Opolskie Żubry 5:2 Bassau Prószków
29.12.2018 18:00 CDB Futsal Team 7:2 Diwa Personalservice
29.12.2018 19:00 Rally Team 8:2 ECO SA Opole
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
05.01.2019 16:00 Diwa Personalservice 1:4 Rally Team
05.01.2019 17:00 Opolskie Żubry 3:2 iCAR Wawelno
05.01.2019 18:00 Bassau Prószków 4:3 Bongo Opole
05.01.2019 19:00 ECO SA Opole 5:2 CDB Futsal Team
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
06.01.2019 15:00 Opolskie Żubry 6:2 Diwa Personalservice
06.01.2019 16:00 ECO SA Opole 8:6 Bongo Opole
06.01.2019 17:00 CDB Futsal Team 4:2 Bassau Prószków
06.01.2019 17:00 Rally Team 5:1 iCAR Wawelno
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
12.01.2019 16:00 Rally Team 2:6 Bassau Prószków
12.01.2019 17:00 ECO SA Opole 3:6 Opolskie Żubry
12.01.2019 18:00 Bongo Opole 2:4 Diwa Personalservice
12.01.2019 19:00 CDB Futsal Team 5:4 iCAR Wawelno
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
13.01.2019 15:00 Opolskie Żubry 4:1 Rally Team
13.01.2019 16:00 CDB Futsal Team 1:7 Bongo Opole
13.01.2019 17:00 Bassau Prószków 6:7 Diwa Personalservice
13.01.2019 18:00 iCAR Wawelno 17:5 ECO SA Opole
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
19.01.2019 16:00 iCAR Wawelno 7:1 Diwa Personalservice
19.01.2019 17:00 CDB Futsal Team 1:4 Opolskie Żubry
19.01.2019 18:00 ECO SA Opole 5:11 Bassau Prószków
19.01.2019 19:00 Bongo Opole 3:3 Rally Team
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
27.01.2019 15:00 Opolskie Żubry 2:5 Bongo Opole
27.01.2019 16:00 Bassau Prószków 1:2 iCAR Wawelno
27.01.2019 17:00 Rally Team 3:2 CDB Futsal Team
27.01.2019 18:00 ECO SA Opole 5:3 Diwa Personalservice
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
02.02.2019 16:00 iCAR Wawelno 4:9 Bongo Opole
02.02.2019 17:00 Bassau Prószków 2:4 Opolskie Żubry
02.02.2019 18:00 Diwa Personalservice 5:0 CDB Futsal Team
02.02.2019 19:00 ECO SA Opole 8:6 Rally Team
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
03:02.2019 11:00 Rally Team 6:10 Diwa Personalservice
03:02.2019 12:00 iCAR Wawelno 1:8 Opolskie Żubry
03:02.2019 13:00 Bongo Opole 4:5 Bassau Prószków
03:02.2019 14:00 CDB Futsal Team 4:3 ECO SA Opole
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
09.02.2019 10:00 Diwa Personalservice 0:10 Opolskie Żubry
09.02.2019 11:00 Bongo Opole 5:7 ECO SA Opole
09.02.2019 12:00 Bassau Prószków 10:3 CDB Futsal Team
09.02.2019 13:00 iCAR Wawelno 2:7 Rally Team
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
10.02.2019 11:00 Bassau Prószków 1:3 Rally Team
10.02.2019 12:00 Opolskie Żubry 10:0 ECO SA Opole
10.02.2019 13:00 Diwa Personalservice 7:4 Bongo Opole
10.02.2019 14:00 iCAR Wawelno 1:2 CDB Futsal Team
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
16.02.2019 16:00 Rally Team 4:4 Opolskie Żubry
16.02.2019 17:00 Bongo Opole 6:1 CDB Futsal Team
16.02.2019 18:00 Diwa Personalservice 3:3 Bassau Prószków
16.02.2019 19:00 ECO SA Opole 4:6 iCAR Wawelno
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
17.02.2019 17:00 Diwa Personalservice 1:5 iCAR Wawelno
17.02.2019 18:00 Opolskie Żubry 4:5 CDB Futsal Team
17.02.2019 19:00 Bassau Prószków 13:4 ECO SA Opole
17.02.2019 20:00 Rally Team 4:8 Bongo Opole
      link: 1 liga        II liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy
Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
22.12.2018 12:00 Geowox Outsider Opole 6:3 SFD Futsal Team
22.12.2018 13:00 BCH Ford Opole 8:3 Gruby na bramkę
22.12.2018 14:00 Gala Dachy Ochodze 6:0 Maniex Team Opole
22.12.2018 15:00 Stara Gwardia 1:2 Grupa JD
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
29.12.2018 12:00 SFD Futsal Team 1:3 Gruby na bramkę
29.12.2018 13:0 Gala Dachy Ochodze 3:5 Stara Gwardia Opole
29.12.2018 14:00 Geowox Outsider Opole 8:2 BCH Ford Opole
29.12.2018 15:00 Maniex Team Opole 1:2 SKS Chmielowice
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
05.01.2019 12:00 Grupa JD Opole 1:0 Gala Dachy Ochodze
05.01.2019 13:00 SFD Futsal Team 3:4 BCH Ford Opole
05.01.2019 14:00 SKS Chmielowice 2:3 Gruby na bramkę
05.01.2019 15:00 Maniex Team Opole 2:7 Stara Gwardia Opole
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
06.01.2019 11:00 Gruby na bramkę 2:5 Gala Dachy Ochodze
06.01.2019 12:00 SKS Chmielowice 3:4 SFD Futsal Team
06.01.2019 13:00 Grupa JD Opole 4:5 Geowox Outsider Opole
06.01.2019 14:00 Maniex Team Opole 1:5 BCH Ford Opole
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
12.01.2019 12:00 SFD Futsal Team 1:9 Grupa JD Opole
12.01.2019 13:00 Stara Gwardia Opole 2:1 Geowox Outsider Opole
12.01.2019 14:00 BCH Ford Opole 6:3 SKS Chmielowice
12.01.2019 15:00 Maniex Team Opole 3:2 Gruby na bramkę
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
13.01.2019 11:00 Gruby na bramkę 3:7 Stara Gwardia Opole
13.01.2019 12:00 SKS Chmielowice 0:10 Grupa JD Opole
13.01.2019 13:00 Gala Dachy Ochodze 0:1 Geowox Outsider Opole
13.01.2019 14:00 SFD Futsal Team 4:12 Maniex Team Opole
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
19.01.2019 12:00 Grupa JD Opole 4:0 Gruby na bramkę
19.01.2019 13:00 BCH Ford Opole 2:2 Stara Gwardia Opole
19.01.2019 14:00 SKS Chmielowice 0:9 Gala Dachy Ochodze
19.01.2019 15:00 Geowox Outsider Opole 7:2 Maniex Team Opole
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
20.01.2019 11:00 Stara Gwardia Opole 13:1 SKS Chmielowice
20.01.2019 12:00 SFD Futsal Team 3:3 Gala Dachy Ochodze
20.01.2019 13:00 BCH Ford Opole 1:4 Grupa JD Opole
20.01.2019 14:00 Geowox Outsider Opole 4:1 Gruby na bramkę
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
26.01.2019 12:00 Maniex Team Opole 4:8 Grupa JD Opole
26.01.2019 13:00 Gala Dachy Ochodze 5:0 BCH Ford Opole
26.01.2019 14:00 SFD Futsal Team 3:4 Stara Gwardia Opole
26.01.2019 15:00 SKS Chmielowice 0:19 Geowox Outsider Opole
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
27.01.2019 11:00 SFD Futsal Team 2:7 Geowox Outsider Opole
27.01.2019 12:00 Gruby na bramkę 3:1 BCH Ford Opole
27.01.2019 13:00 Maniex Team Opole 1:4 Gala Dachy Ochodze
27.01.2019 14:00 Grupa JD Opole 0:2 Stara Gwardia Opole
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
02.02.2019 12:00 Gruby na bramkę 3:7 SFD Futsal Team
02.02.2019 13:00 Stara Gwardia Opole 5:2 Gala Dachy Ochodze
02.02.2019 14:00 BCH Ford Opole 4:5 Geowox Outsider Opole
02.02.2019 15:00 SKS Chmielowice 2:8 Maniex Team Opole
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
03.02.2019 15:00 Gala Dachy Ochodze 1:1 Grupa JD Opole
03.02.2019 16:00 BCH Ford Opole 4:2 SFD Futsal Team
03.02.2019 17:00 Gruby na bramkę 4:4 SKS Chmielowice
03.02.2019 18:00 Stara Gwardia Opole 5:3 Maniex Team Opole
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
09.02.2019 14:00 Gala Dachy Ochodze 6:0 Gruby na bramkę
09.02.2019 15:00 SFD Futsal Team 5:7 SKS Chmielowice
09.02.2019 16:00 Geowox Outsider Opole 1:5 Grupa JD Opole
09.02.2019 20:15 BCH Ford Opole 1:1 Maniex Team Opole
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
16.02.2019 12:00 Grupa JD Opole 9:2 SFD Futsal Team
16.02.2019 13:00 Geowox Outsider Opole 16:6 Stara Gwardia Opole
16.02.2019 14:00 SKS Chmielowice 0:9 BCH Ford Opole
16.02.2019 15:00 Gruby na bramkę 5:4 Maniex Team Opole
Kolejka 15
Data Godz.   Wynik  
17.02.2019 13:00 Stara Gwardia Opole 20:0 Gruby na bramkę
17.02.2019 14:00 Grupa JD Opole 5:2 SKS Chmielowice
17.02.2019 15:00 Geowox Outsider Opole 6:0 Gala Dachy Ochodze
17.02.2019 16:00 Maniex Team Opole 2:2 SFD Futsal Team
Kolejka 16
Data Godz.   Wynik  
02.03.2019 13:00 Gruby na bramkę 3:3 Grupa JD Opole
02.03.2019 14:00 Stara Gwardia Opole 5:0 BCH Ford Opole
02.03.2019 15:00 Gala Dachy Ochodze 10:0 SKS Chmielowice
02.03.2019 16:00 Maniex Team Opole 5:8 Geowox Outsider Opole
Kolejka 17
Data Godz.   Wynik  
03.03.2019 15:00 SKS Chmielowice 0:14 Stara Gwardia Opole
03.03.2019 16:00 Gala Dachy Ochodze 7:1 SFD Futsal Team
03.03.2019 17:00 Grupa JD Opole 3:2 BCH Ford Opole
03.03.2019 18:00 Gruby na bramkę 3:14 Geowox Outsider Opole
Kolejka 18
Data Godz.   Wynik  
09.03.2019 12:00 Grupa JD Opole 7:3 Maniex Team Opole
09.03.2019 13:00 BCH Ford Opole 3:6 Gala Dachy Ochodze
09.03.2019 14:00 Stara Gwardia Opole 3:2 SFD Futsal Team
09.03.2019 15:00 Geowox Outsider Opole 10:1 SKS Chmielowice

A K T U A L N O Ś C I:

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski