×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023               Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023               Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023               Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023              

Komunikat

Komunikat 3/II/M1/2018/2019 KGiD DZPR z dnia 17.12.2018.2018 roku dotyczący wyniki meczów i tabela II ligi mężczyzn grupa 1

 

2018-09-15

IIM1/1

SSRiR Start Konin

23 : 26 (11 : 8)

UKS TRÓJKA Nowa Sól

2018-09-15

IIM1/2

TS Zew Świebodzin

22 : 17 (13 : 6)

SKS Orlik Brzeg

2018-09-15

IIM1/3

SKF KPR Sparta Oborniki

22 : 24 (13 : 9)

MKS Tęcza Kościan

2018-09-15

IIM1/4

Śląsk Wrocław Handball Team

28 : 29 (13 : 14)

SPR Bór Oborniki Śl

2018-09-15

IIM1/5

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

36 : 31 (16 : 16)

UKS Lider Swarzędz

2018-09-15

IIM1/6

MKS Żagiew Dzierżoniów

25 : 26 (11 : 15)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

2018-09-15

IIM1/7

LKS OSiR Komprachcice

31 : 29 (18 : 19)

Moto-Jelcz Oława

 

2018-09-22

IIM1/8

UKS TRÓJKA Nowa Sól

23 : 25 (13 : 14)

Moto-Jelcz Oława

2018-09-22

IIM1/9

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

37 : 24 (17 : 9)

LKS OSiR Komprachcice

2018-09-22

IIM1/10

MKS Żagiew Dzierżoniów

30 : 20 (14 : 9)

UKS Lider Swarzędz

2018-09-22

IIM1/11

SPR Bór Oborniki Śl

30 : 25 (11 : 13)

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

2018-09-22

IIM1/12

MKS Tęcza Kościan

26 : 27 (9 : 14)

Śląsk Wrocław Handball Team

2018-09-22

IIM1/13

TS Zew Świebodzin

18 : 24 (8 : 11)

SKF KPR Sparta Oborniki

2018-09-22

IIM1/14

SSRiR Start Konin

20 : 28 (5 : 16)

SKS Orlik Brzeg

 

2018-09-29

IIM1/15

SKS Orlik Brzeg

25 : 33 (12 : 19)

UKS TRÓJKA Nowa Sól

2018-09-29

IIM1/16

SKF KPR Sparta Oborniki

33 : 22 (15 : 9)

SSRiR Start Konin

2018-09-29

IIM1/17

TS Zew Świebodzin

30 : 20 (11 : 9)

Śląsk Wrocław Handball Team

2018-09-29

IIM1/18

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

21 : 22 (12 : 11)

MKS Tęcza Kościan

2018-09-29

IIM1/19

MKS Żagiew Dzierżoniów

34 : 27 (14 : 12)

SPR Bór Oborniki Śl

2018-09-29

IIM1/20

LKS OSiR Komprachcice

40 : 38 (19 : 19)

UKS Lider Swarzędz

2018-09-29

IIM1/21

Moto-Jelcz Oława

27 : 26 (14 : 14)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

 

2018-10-06

IIM1/22

UKS TRÓJKA Nowa Sól

22 : 26 (11 : 14)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

2018-10-06

IIM1/23

UKS Lider Swarzędz

32 : 31 (18 : 14)

Moto-Jelcz Oława

2018-10-06

IIM1/24

SPR Bór Oborniki Śl

40 : 30 (20 : 14)

LKS OSiR Komprachcice

2018-10-06

IIM1/25

MKS Żagiew Dzierżoniów

26 : 23 (12 : 10)

MKS Tęcza Kościan

2018-10-06

IIM1/26

TS Zew Świebodzin

21 : 22 (11 : 10)

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

2018-10-06

IIM1/27

SSRiR Start Konin

16 : 28 (6 : 13)

Śląsk Wrocław Handball Team

2018-10-06

IIM1/28

SKS Orlik Brzeg

33 : 31 (15 : 16)

SKF KPR Sparta Oborniki

 

2018-10-13

IIM1/29

SKF KPR Sparta Oborniki

28 : 26 (12 : 15)

UKS TRÓJKA Nowa Sól

2018-10-13

IIM1/30

Śląsk Wrocław Handball Team

27 : 27 <8 : 9>  (11 : 15)

SKS Orlik Brzeg

2018-10-13

IIM1/31

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

28 : 23 (10 : 11)

SSRiR Start Konin

2018-10-13

IIM1/32

MKS Żagiew Dzierżoniów

29 : 23 (15 : 10)

TS Zew Świebodzin

2018-10-13

IIM1/33

LKS OSiR Komprachcice

26 : 36 (15 : 14)

MKS Tęcza Kościan

2018-10-13

IIM1/34

Moto-Jelcz Oława

27 : 31 (12 : 16)

SPR Bór Oborniki Śl

2018-10-13

IIM1/35

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

28 : 28 <4 : 2>  (14 : 15)

UKS Lider Swarzędz

 

2018-10-20

IIM1/36

UKS TRÓJKA Nowa Sól

29 : 31 (13 : 18)

UKS Lider Swarzędz

2018-10-20

IIM1/37

SPR Bór Oborniki Śl

26 : 25 (12 : 8)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

2018-10-20

IIM1/38

MKS Tęcza Kościan

34 : 25 (13 : 11)

Moto-Jelcz Oława

2018-10-20

IIM1/39

TS Zew Świebodzin

31 : 25 (19 : 13)

LKS OSiR Komprachcice

2018-10-20

IIM1/40

SSRiR Start Konin

26 : 34 (12 : 17)

MKS Żagiew Dzierżoniów

2018-10-20

IIM1/41

SKS Orlik Brzeg

19 : 28 (12 : 12)

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

2018-10-20

IIM1/42

SKF KPR Sparta Oborniki

27 : 24 (10 : 11)

Śląsk Wrocław Handball Team

 

2018-10-27

IIM1/43

Śląsk Wrocław Handball Team

35 : 23 (18 : 8)

UKS TRÓJKA Nowa Sól

2018-10-27

IIM1/44

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

27 : 26 (13 : 13)

SKF KPR Sparta Oborniki

2018-10-27

IIM1/45

MKS Żagiew Dzierżoniów

21 : 23 (12 : 13)

SKS Orlik Brzeg

2018-10-27

IIM1/46

LKS OSiR Komprachcice

32 : 31 (16 : 15)

SSRiR Start Konin

2018-10-27

IIM1/47

Moto-Jelcz Oława

22 : 26 (10 : 13)

TS Zew Świebodzin

2018-10-27

IIM1/48

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

23 : 24 (13 : 11)

MKS Tęcza Kościan

2018-10-27

IIM1/49

UKS Lider Swarzędz

29 : 32 (11 : 14)

SPR Bór Oborniki Śl

 

2018-11-10

IIM1/50

UKS TRÓJKA Nowa Sól

31 : 32 (15 : 14)

SPR Bór Oborniki Śl

2018-11-10

IIM1/51

MKS Tęcza Kościan

34 : 26 (17 : 13)

UKS Lider Swarzędz

2018-11-10

IIM1/52

TS Zew Świebodzin

19 : 19 <5 : 4>  (8 : 10)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

2018-11-10

IIM1/53

SSRiR Start Konin

26 : 31 (12 : 13)

Moto-Jelcz Oława

2018-11-10

IIM1/54

SKS Orlik Brzeg

37 : 33 (15 : 17)

LKS OSiR Komprachcice

2018-11-10

IIM1/55

SKF KPR Sparta Oborniki

21 : 26 (9 : 11)

MKS Żagiew Dzierżoniów

2018-11-10

IIM1/56

Śląsk Wrocław Handball Team

26 : 29 (14 : 17)

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

 

2018-11-17

IIM1/57

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

28 : 17 (15 : 8)

UKS TRÓJKA Nowa Sól

2018-11-17

IIM1/58

MKS Żagiew Dzierżoniów

32 : 24 (16 : 12)

Śląsk Wrocław Handball Team

2018-11-17

IIM1/59

LKS OSiR Komprachcice

23 : 23 (11 : 13)

SKF KPR Sparta Oborniki

2018-11-17

IIM1/60

Moto-Jelcz Oława

32 : 36 (14 : 21)

SKS Orlik Brzeg

2018-11-17

IIM1/61

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

43 : 24 (23 : 11)

SSRiR Start Konin

2018-11-17

IIM1/62

UKS Lider Swarzędz

21 : 24 (12 : 12)

TS Zew Świebodzin

2018-11-17

IIM1/63

SPR Bór Oborniki Śl

36 : 25 (19 : 13)

MKS Tęcza Kościan

 

2018-11-24

IIM1/64

UKS TRÓJKA Nowa Sól

23 : 25 (11 : 13)

MKS Tęcza Kościan

2018-11-24

IIM1/65

TS Zew Świebodzin

25 : 27 (12 : 13)

SPR Bór Oborniki Śl

2018-11-24

IIM1/66

SSRiR Start Konin

35 : 37 (19 : 20)

UKS Lider Swarzędz

2018-11-24

IIM1/67

SKS Orlik Brzeg

25 : 24 (15 : 13)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

2018-11-24

IIM1/68

SKF KPR Sparta Oborniki

31 : 24 (16 : 10)

Moto-Jelcz Oława

2018-11-24

IIM1/69

LKS OSiR Komprachcice

32 : 34 (11 : 17)

Śląsk Wrocław Handball Team

2018-11-24

IIM1/70

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

21 : 19 (10 : 11)

MKS Żagiew Dzierżoniów

 

2018-12-01

IIM1/71

MKS Żagiew Dzierżoniów

27 : 24 (14 : 8)

UKS TRÓJKA Nowa Sól

2018-12-01

IIM1/72

LKS OSiR Komprachcice

21 : 25 (13 : 17)

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

2018-12-01

IIM1/73

Moto-Jelcz Oława

31 : 34 (16 : 17)

Śląsk Wrocław Handball Team

2018-12-01

IIM1/74

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

26 : 32 (12 : 16)

SKF KPR Sparta Oborniki

2018-12-01

IIM1/75

UKS Lider Swarzędz

26 : 32 (15 : 16)

SKS Orlik Brzeg

2018-12-01

IIM1/76

SPR Bór Oborniki Śl

48 : 20 (21 : 12)

SSRiR Start Konin

2018-12-01

IIM1/77

MKS Tęcza Kościan

23 : 18 (11 : 9)

TS Zew Świebodzin

 

2018-12-08

IIM1/78

UKS TRÓJKA Nowa Sól

26 : 21 (11 : 8)

TS Zew Świebodzin

2018-12-08

IIM1/79

SSRiR Start Konin

30 : 28 (15 : 18)

MKS Tęcza Kościan

2018-12-08

IIM1/80

SKS Orlik Brzeg

26 : 38 (12 : 20)

SPR Bór Oborniki Śl

2018-12-08

IIM1/81

SKF KPR Sparta Oborniki

38 : 26 (20 : 14)

UKS Lider Swarzędz

2018-12-08

IIM1/82

Śląsk Wrocław Handball Team

31 : 24 (15 : 12)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

2018-12-08

IIM1/83

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

38 : 24 (20 : 12)

Moto-Jelcz Oława

2018-12-08

IIM1/84

MKS Żagiew Dzierżoniów

36 : 23 (18 : 11)

LKS OSiR Komprachcice

 

2018-12-15

IIM1/85

LKS OSiR Komprachcice

33 : 39 (15 : 22)

UKS TRÓJKA Nowa Sól

2018-12-15

IIM1/86

Moto-Jelcz Oława

25 : 31 (10 : 16)

MKS Żagiew Dzierżoniów

2018-12-15

IIM1/87

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

22 : 29 (9 : 19)

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

2018-12-15

IIM1/88

UKS Lider Swarzędz

24 : 36 (10 : 14)

Śląsk Wrocław Handball Team

2018-12-15

IIM1/89

SPR Bór Oborniki Śl

35 : 24 (17 : 16)

SKF KPR Sparta Oborniki

2018-12-15

IIM1/90

SKS Orlik Brzeg

30 : 27 (16 : 12)

MKS Tęcza Kościan

2018-12-15

IIM1/91

TS Zew Świebodzin

37 : 22 (14 : 12)

SSRiR Start Konin

 

 

Bramki

Punkty

Mała tabela

     

Lp

Nazwa drużyny

M

Zw

P

Rw

Rp

Zd

St

Zd-St

Zd

St

P_Ex

B_Ex

Zd_Ex

M_Ex

     

1

SPR Oborniki Śl

 

13

12

1

0

0

431

349

82

36

3

 

 

 

 

     

2

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

 

13

11

2

0

0

357

301

56

33

6

 

 

 

 

     

3

MKS Żagiew Dzierżoniów

 

13

10

3

0

0

370

306

64

30

9

 

 

 

 

     

4

SKS Orlik Brzeg

 

13

9

4

1

0

358

362

-4

26

13

 

 

 

 

     

5

MKS Tęcza Kościan

 

13

8

5

0

0

351

333

18

24

15

 

 

 

 

     

6

SKF KPR Sparta Oborniki

 

13

7

6

0

1

360

334

26

22

17

3

3

27

1

     

7

Śląsk Wrocław Handball Team

 

13

7

6

0

1

374

350

24

22

17

0

0

24

1

     

8

TS Zew Świebodzin

 

13

7

6

1

0

315

297

18

20

19

 

 

 

 

     

9

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

 

13

5

8

1

1

349

336

13

15

24

 

 

 

 

     

10

UKS TRÓJKA Nowa Sól

 

13

4

9

0

0

342

359

-17

12

27

 

 

 

 

     

11

LKS OSiR Komprachcice

 

13

4

9

1

0

373

436

-63

11

28

 

 

 

 

     

12

UKS Lider Swarzędz

 

13

3

10

0

1

369

425

-56

10

29

 

 

 

 

     

13

Moto-Jelcz Oława

 

13

3

10

0

0

353

399

-46

9

30

 

 

 

 

     

14

SSRiR Start Konin

 

13

1

12

0

0

318

433

-115

3

36

 

 

 

 

     

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone

Kryteria: P_Zd,P_Ex,B_Ex(Zd_Ex-St_Ex),Zd_Ex,B_Zd-B_St,B_Zd

 

Przewodniczący KGiD DZPR

 

Grzegorz Christ

 

 

 

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski