×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zwycięstwo Berlandu Komprachcice

Emocji nie brakowało do końca. Podopieczni Dariusza Lubczyńskiego na początku drugiej połowy szybko zdobyli trzy gole i mieli już cztery trafienia przewagi, jednak nie zachowali koncentracji i mieliśmy horror na całego. Po kolei jednak. Po siedmiu minutach spotkania gości na prowadzenie wyprowadził Patrick Riemann. Po mniej więcej takim samym czasie wyrównał Paweł Markowicz. Na to szybko odpowiedział Andrzej Sapa i podczas przerwy było 2-1 dla przyjezdnych.

Prawdziwy szturm ekipy spod Opola nastąpił tuż po zmianie stron. W ciągu kilku chwil do siatki piłkę posłali Michał Bienias oraz Paweł Boczarski, a do tego niebawem ich wyczyn skopiował Sapa i wydawało się, że jest już „po zawodach”. Tym bardziej, że na tablicy nic się nie zmieniało przez 10 minut.

Gospodarze jednak nie zamierzali odpuszczać i postawili wszystko na jedną kartę. I potem mniej więcej co 250 sekund coraz bardziej przybliżali się do Berlandu, aż wreszcie trafienie Adriana Patera na samym początku ostatniej minuty gry sprawiło, że było już tylko 5-4 dla naszej drużyny.

Na szczęście w niemalże w kolejnej akcji goście mieli przedłużony rzut karny, który pewnie wykorzystał Boczarski. Ten sam zawodnik mógł jeszcze w podobny sposób podwyższyć wynik spotkania, jednak tym razem przegrał pojedynek z golkiperem rywali, a zaraz potem sędzia zakończył to starcie.

Futsal Nowiny - Berland Komprachcice 4-6 (1-2)

Bramki dla Berlandu: Sapa i Boczarski po 2, oraz Riemann i Bienias po 1. Berland: Burduja, Korzonek - Riemann, Przywara, Meryk, Bienias - Krawców, Boczarski, Sapa, Małek, Lachowicz.

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski