×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

II Turniej Minipiłki Siatkowej

6 lutego 2019 r. odbył się w Opolu drugi Wojewódzki Turniej Mini Piłki Siatkowej, który zgromadził w murach Politechniki Opolskiej aż 100 drużyn. Na turnieju stawiły się drużyny m.in. z Opola, Nysy, Kluczborka, Kędzierzyna-Koźla oraz z Komprachcic, ale także zaproszeni goście z Wrocławia. Rywalizowali w kategoriach: „single”, „dwójki”, „trójki” i „czwórki” chłopców i dziewcząt.

Wśród chłopców w „dwójkach” najlepszym zawodnikiem został - Bartosz Blachucik z PSP Domecko. Najlepszą zawodniczką w kategorii „single” została Natalia Kampa z LUKS Sukces Komprachcice, a wśród „trójek” - Dominika Kandziora z LUKS „Sukces” Komprachcice,

Organizatorem turnieju był Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej, który ufundował medale, puchary i statuetki dla najlepszych zawodników.

Merytorycznie i organizacyjnie wspierał turniej LUKS „Sukces” z Komprachcic, co cieszy tym bardziej, że trenerem jest absolwent opolskiej  uczelni i wydziału - Piotr Szczubiał, który teraz przygotowuje zawodniczki i organizuje, wspólnie ze swoją rodziną, największe wojewódzkie turnieje minipiłki siatkowej.

Gratulujemy naszym zawodnikom i trenerom wspaniałych wyników!

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski