×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Program Klub 2019 - szkolenie

1-15533.jpeg

Szanowni Państwo,

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego Pana Andrzeja Buły oraz Przewodniczącego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Opolu Pana Gerarda Halamy serdecznie zapraszam przedstawicieli klubów sportowych (prezesów, trenerów, księgowe, działaczy sportowych) mających siedzibę na terenie województwa opolskiego do udziału w organizowanym przy wsparciu Samorządu Województwa Opolskiego, szkoleniu dotyczącym aplikowania o środki finansowe do Programu KLUB -  edycja 2019 ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

O wsparcie finansowe w Programie KLUB 2019 mogą się starać podmioty, które prowadzą formalnie zarejestrowaną działalność sportową co najmniej 3 lata przed datą złożenia wniosku (rejestracja w KRS bądź w ewidencji prowadzonej przez starostę właściwego ze względu na siedzibę klubu). Ponadto kwota dotacji ze środków publicznych udzielanych wnioskodawcy zarówno w roku poprzedzającym złożenie wniosku, jak i roku bieżącym, nie może przekroczyć kwoty 200 tys. zł. Kluby sportowe mogą ubiegać się o dofinansowanie jednej lub więcej niż jednej sekcji.  Klub ubiegający się o dofinansowanie jednej sekcji wnioskuje o 10 000 zł. Klub ubiegający się o dofinansowanie więcej niż jednej sekcji wnioskuje o 15 000 zł.

Szkolenie odbędzie się w dniu 27 lutego 2019 r. (środa) o godz. 16:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego sala im. Orła Białego, ul. Piastowska 14, Opole – Ostrówek.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu do dnia 22 lutego 2019 r. na adres e-mail:  
Wszystkie osoby, które wezmą udział w szkoleniu otrzymają materiały szkoleniowe-instrukcje pomocne przy wypełnianiu wniosku. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Z poważaniem,
Anna Kocińska – Scholz
Wiceprzewodnicząca

tel. 509 510 890
wzlzsopole@op.pl
Wojewódzkie Zrzeszenie LZS
ul. Barlickiego 13, 45-083 Opole
 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski